TriflexTriflexTriflexTriflex

Надзвичайно універсальний. Надзвичайно потужний. Надзвичайно швидкий.

*Інновація 3 в 1

*Інновація 3 в 1

Відкрийте для себе унікальну зручність трьох бездротових пилососів в одному інноваційному рішенні. Потужне всмоктування і швидке прибирання в будь-якому приміщенні завдяки унікальній конструкції Triflex HX1 3 в 1.

Переглянути відео

Надзвичайно потужний.

Технологія Vortex Triflex HX1 у поєднанні з потужною електрощіткою забезпечує надзвичайну силу всмоктування, притаманну найпотужнішим дротовим пилососам Miele 1. Повітряний фільтр кінцевого очищення вловлює ультрадрібні часточки.

Відкрийте для себе

Надзвичайно швидкий.

Неймовірно широка електрощітка дає змогу прибрати більші площі за менший час, не зменшуючи потужність. Вона автоматично адаптується до всіх типів підлоги, надаючи змогу робити генеральне прибирання швидшим, незалежно від поверхні.

Відкрийте для себе

Надзвичайно широка

28 см

Без дротів. Без компромісів.

Заряду літій-іонної батареї вистачає до 60 хвилин3 прибирання. Модель Pro оснащено додатковою батареєю для роботи до 120 хвилин4 для прибирання великих площ. Окрім того, з додатковим зарядним блоком ви зможете відразу перейти до прибирання, не заряджаючи блок.

Під керуванням

VARTA

Свобода вибору.

Моделі, що відповідають вашому стилю життя.

Свобода вибору.

Моделі, що відповідають вашому стилю життя.

Triflex HX1 Pro

Електрощітка Multi Floor XXL із підсвіткою BrilliantLight
HEPA2 – фільтр на весь термін експлуатації
Дві літій-іонні батареї для роботи на 2x60 хвилин4
Додатковий зарядний пристрій

Triflex HX1 Cat&Dog

Електрощітка Multi Floor XXL із підсвіткою BrilliantLight
HEPA2 – фільтр на весь термін експлуатації
Літій-іонна батарея для роботи до 60 хвилин3
Компактна щітка Electro CompactРозроблена для ефективного очищення від шерсті тварин і догляду за м’якими меблями, автомобільними сидіннями та оббивкою.

Triflex HX1

Електрощітка Multi Floor XXL
Фільтр Hygiene – фільтр на весь термін експлуатації.
Літій-іонна батарея для роботи до 60 хвилин3
ОД ЛЕМОРДАН, ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З АЕРОНАВТИКИ

ОД ЛЕМОРДАН, ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З АЕРОБАТИКИ

"У мене завжди було власне розуміння поняття «свобода»."

ОД ЛЕМОРДАН, ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З АЕРОНАВТИКИ

Од, пілот комерційної авіакомпанії, уже у 21-річному віці почала втілювати свою мрію про участь у змаганнях з аеробатики (виконання фігур вищого пілотажу) . У 2013 році вона перемогла в чемпіонаті світу FAI в категоріях «індивідуальний політ», «вільний стиль» і «командний політ». Од продовжувала встановлювати нові рекорди та стала втретє чемпіонкою світу в категорії «індивідуальний політ» у 2019 році. Її нескінченний ентузіазм у бажанні вийти за рамки буденності й надалі дозволяє їй досягти нових рівнів свободи. «Я обожнюю дивитися на землю з різних кутів і випробовувати нові маневри», – розповідає вона.

Свобода, яку Од знаходить у підкоренні неба, надихнула компанію Miele розробити продукт, що змінить ваше уявлення про те, яким функціональним, потужним і водночас швидким може бути пилосос. Скористайтеся перевагами трьох бездротових пилососів в одному неймовірному новому рішенні з надзвичайною силою всмоктування, притаманною найпотужнішим пилососам Miele 1.

Переглянути відео
Continue
1Продуктивність прибирання в порівнянні з циліндричним пилососом Complete C3 (SGEF3) від Miele з турбощіткою STB 305-3 (видалення пилу з килимових покриттів і твердих підлогових покриттів зі щілинами, видалення волокон із килимових покриттів). Відповідно до IEC62885-2.
2Triflex HX1 Pro та Cat&Dog згідно з EN 1822/2011
3Застосовується до налаштування потужності рівень 1 без електрощітки Multi-Floor XXL.
4Застосовується до налаштування потужності рівень 1 без електрощітки Multi-Floor XXL у комбінації з двома батареями.