На всі смаки 

Хоч як ви розташуєте свою техніку, вона завжди буде в ідеальній гармонії. Ідеально узгоджені передні фасади приладів створюють гармонійний зовнішній вигляд, незалежно від того, де ви розміщуєте окремі прилади, надаючи більше гнучкості, забезпечуючи послідовний дизайн кухні. Ви можете поєднувати прилади горизонтально в панорамному дизайні, вертикально в дизайні вежі, централізовано в дизайні CubiQ або у формі Т. Незалежно від вашого простору та потреб у користуванні, існуватиме варіант, який вам підійде. 
Дизайн Panoramic
Все в ряд. Горизонтальне розташування на рівні очей забезпечує найкращий огляд всіх приладів і зручний доступ до них. Естетично привабливо: елегантне розташування приладів у дизайні вашої кухні.
Дизайн T-shaped
Підходить для всього. Потрібно багато місця? П’ять приладів можна розташувати симетрично, у формі літери «Т». Це залишає достатньо місця для кухонних шаф поруч з приладами.
Дизайн Tower
Ідеальне вертикальне розташування. Звичайна духова піч, парова піч або комбінований прилад: конструкція «вежі» забезпечує ефективне розташування ваших приладів і зручне використання.
Дизайн CubiQ
Концентрована комбінація. Найкращий вигляд: «квадратне» розташування сконцентрує процес приготування їжі в одному місці – і забезпечить зручну робочу висоту приладу.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU