Простота 

Тепер ви можете насолоджуватись інтуїтивно зрозумілим керуванням на чотирьох із наших п’яти варіантів: M Touch і M Touch S мають повноекранні сенсорні дисплеї. Пристрої DirectSensor і DirectSensor S експлуатуються за допомогою сенсорних елементів керування та чіткого відображення тексту. Мова відображення може бути змінена відповідно до потреб користувача. Наш варіант EasyControl експлуатується за допомогою класичних елементів керування. Усі різні операційні системи спираються на одну й ту саму дизайнерську концепцію, яка характеризується чіткістю, довговічністю та якісними деталями. ДОТИК ГЕНІАЛЬНОСТІ.
M Touch
Максимальна елегантність і зручність. Інноваційний повносенсорний дисплей пропонує неперевершену естетику і зручність: інтуїтивно керуйте вашими приладами, торкаючись екрану або проводячи по ньому пальцем. Одним дотиком пальця можна вибрати безліч функцій. Текст і символи завжди добре видно. Новинка: колір можна перемикати на світлий, що ідеально підходить для використання з приладом білого кольору.
M Touch S-дисплей
 Вишуканий зовнішній вигляд і функціональність. Наша випробувана на практиці технологія M Touch також доступна і з вужчим дисплеєм, зберігаючи при цьому всі ті ж функції.
DirectSensor
Безпосередній вибір і чотирирядковий дисплей із текстовими повідомленнями. Елементи керування сенсором дають змогу напряму вибирати такі опції, як режим роботи. Інші функції показано на чотирирядковому дисплеї з текстовими повідомленнями
DirectSensor S
Безпосередній вибір і однорядковий дисплей із текстовими повідомленнями. Елементи керування сенсором дають змогу напряму вибирати такі опції, як режим роботи. Інші функції показано на однорядковому дисплеї з текстовими повідомленнями
EasyControl
Швидко і зручно. У цьому випадку керування приладом здійснюється за допомогою двох висувних ручок, а інформація про стан, як, наприклад, налаштування температури і часу, відображається на великому 7-рядковому РК-дисплеї.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU