Просто магія 

Чи можете ви приготувати рибу в брилі льоду? Це лише один приклад безлічі питань, якими ми постійно зайняті. Тому що лише роздумуючи про неможливе, ми можемо створити 1000 нових можливостей для наших клієнтів. Від посудомийної машини з електричним керуванням до вбудованої парової печі та висувного підігрівача Gourmet, прилади Miele десятиліттями встановлюють нові стандарти. І СЕРІЯ 7000, що буде запущена у 2019 році, не є винятком. У цьому асортименті представлені численні нововведення, без яких не може існувати жодна сучасна кухня. 
Риба в кризі 
З духовкою Dialog Oven ми винайшли абсолютно новий спосіб приготування страв. Технологія M Chef дає змогу готувати всі страви із середини, а не ззовні. Це означає, що ви можете фактично готувати рибу в брилі льоду без його танення. Ця унікальна технологія надихне кухарів-любителів і кращих шефів і перетворить їхню творчість на справжню магію. 
TasteControl 
Звичайні духові шафи в асортименті СЕРІЇ 7000 також оснащені рядом нових функцій, що дасть вам більше свободи під час приготування страв. Наприклад, функція TasteControl автоматично відчиняє дверцята духовки, щоб страва не готувалася понад необхідний час, щоб ви могли розслабитися та піклуватися про своїх гостей. 
FoodView 
І завдяки FoodView ви можете стежити за своєю стравою через камеру в духовці, навіть якщо ви не вдома. Температуру та час можна зручно контролювати за допомогою програми. 
Ці нововведення та багато іншого – усі вони були експериментально випробувані та мають печатку схвалення «Ексклюзив для Miele» – докладніше представлені в наступних розділах. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU