Відповідає вашим вимогам

Інтегрована чи соло? Miele пропонує два різні типи конструкції мікрохвильової печі: вбудована в нішу або як настільний прилад. Їхній позачасовий дизайн та інтелектуальна філософія управління ідеально поєднуються з дизайном вашої кухні. Або ви можете вибрати духовку Miele з додатковою функцією мікрохвильової печі, якщо хочете зручності комбінованого приладу. Докладніше про продукт див. в розділі «Мікрохвильова піч».
Різні прилади, гармонійний дизайн
Створіть ідеально гармонізований дизайн кухні: мікрохвильові печі Miele з панеллю керування у верхній частині легко поєднуються з іншими вбудованими приладами Miele. Це означає, що їх можна розмістити де завгодно на вашій кухні. Дверцята приладу відкриваються вниз – як у духовках. Оскільки елементи керування розташовані вгорі, у внутрішній шафі залишається більше місця.
Знайома класика
Наші прилади SideControl – при цьому їх панель керування в класичному положенні збоку – також поєднується з іншими вбудованими приладами Miele. Вбудовані прилади SideControl можна комбінувати вертикально з іншими вбудованими приладами Miele або встановлювати окремо. Дверцята приладу відкриваються збоку.
Гнучке розташування
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU