Для всіх типів посуду

Зона розширення Vario
При використанні зони Vario з подвійним контуром можна регулювати зону приготування відповідно до розміру каструлі. З використанням індукції регулювання є автоматичним. Тут ви маєте більше гнучкості при розташуванні посуду.
PowerFlex
Зони PowerFlex особливо універсальні та гнучкі. Певний посуд, особливо великі каструлі для пасти чи ємності для духової шафи, ― усе це можна використовувати без проблем. Неперевершена швидкість завдяки збільшенню потужності до 7,4 кВт є унікальною. Звичайно ж, PowerFlex також містить перевірену технологію TwinBooster від Miele.
Зона для каструль
Вибравши функцію перемички, можна легко об'єднати дві зони приготування і перетворити їх на розширену зону для форми для запікання. Ця додаткова функція забезпечує більшу гнучкість, оскільки на зоні приготування можна розмістити круглі каструлі, так само як і прямокутні форми для духової шафи.
Універсальні зони приготування
Варильні панелі Miele пропонують зони приготування й розширені зони різних форм і розмірів. Таким чином, ви можете розмістити каструлі і форми для запікання будь-якої форми і розміру там, де вони вам потрібні. Особливою функцією є те, що зони приготування визначають розмір каструлі і автоматично контролюють подачу енергії. Функція перемички перетворює зони приготування на розширені зони з оптимальним використанням наявного місця на варильній панелі завдяки передовим технологіям.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU