Елементи керування від Miele спрощують приготування

Ніщо не має заважати ідеальному приготуванню. Це тому, що варильні панелі Miele інтуїтивно зрозумілі в керуванні і мають безліч інноваційних функцій. Елементи керування, включно з сенсорним дисплеєм, DirectSelection Plus, DirectSelection, EasyControl Plus і дисковим набором, роблять приготування і смаження нескладним процесом.
EasyControl Plus
Інтуїтивно зрозумілий вибір будь-якої зони приготування з використанням розташованих у центрі кнопок +/-. Дуже зручно: просте керування зонами приготування та таймером.
DirectSelection
Зони приготування контролюються з центральної клавіатури. Рівні потужності та час можна обрати безпосередньо, швидко та інтуїтивно. Дуже зручно: вставновити таймер дуже легко.
DirectSelection Plus
Дозволяє вибрати налаштування потужності і часу швидко та інтуїтивно. Для кожної окремої зони приготування є підсвічений цифровий дисплей. Цифровий дисплей невидимий, коли вимкнений, — для мінімалістичного елегантного зовнішнього вигляду.
Дисковий набір
Налаштування потужності можна обрати швидко та інтуїтивно, використовуючи поворотні перемикачі. Для кожної зони приготування існує окремий елемент керування, що дуже зручно у користуванні.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту