Смажити ще ніколи не було так легко

Відмінні результати
Після вибору одного з трьох настройок, що підтверджується звуковим сигналом, оптимальна температура досягається дуже швидко. Після встановлення температура підтримується на одному рівні протягом всього процесу приготування. Немає потреби змінювати рівні потужності.
Безліч варіантів
Зону TempControl можна використовувати з усіма каструлями, які підходять для індукційних плит. Вам не доведеться купувати новий посуд. За потреби кругла зона TempControl може використовуватися для традиційного способу приготування.
Простота використання
Ви можете вибирати між трьома різними температурними налаштуваннями. Завдяки цьому всі типи їжі готуються ідеально. Багато страв доповнюються соусами, як-от спагеті болоньєзе або рагу. TempControl знижує температуру відповідно до вибраної установки томління. Тож розплескані соуси відійшли в минуле.
Високий рівень надійності
TempControl надійно запобігає перегріванню олії або масла в сковорідці. З одного боку, це гарантує безпеку, з іншого боку – підтримує оптимальну температуру приготування, тож забудьте про підгорілу їжу назавжди.
Підігрівання їжі плюс
Індукційні варильні панелі Miele мають функцію автоматичного підтримання тепла, яка зберігає ідеальну для подавання температуру їжі. Крім того, прилади з функцією TempControl дають змогу обережно підігрівати холодні страви, як-от рагу, уникаючи пригоряння чи прилипання до дна посуду.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU