Правильне обрамлення відповідно до дизайну кухні

Класично
Класична рамка з нержавіючої сталі і дизайн лотка на цих газових варильних поверхнях надають їм професійного вигляду. «Гармоніюючи з обрамленням варильної поверхні, ручки з нержавіючої сталі розташовані на передній панелі». Окремі підставки під посуд дозволяють легко рухати каструлі. Крім того, ці підставки легко чистити завдяки емальованій поверхні.
Вбудовані прилади
Ці газові варильні поверхні обладнані дуже мілким лотком ,який ненав'язливо інтегрується в кухонні інтер'єри. Преміальні емальовані чавунні підставки під посуд придатні для миття в посудомийній машині. Контролюється металевим дисковим набором. Мілкі газові варильні поверхні в основі з нержавіючої сталі оснащені висококласною інтелектуальною електронікою. Вони обладнані преміальними функціями, такими як QuickStart та GasStop&ReStart.
Елегантні – газові плити зі склокерамічним обрамл.
Газові варильні панелі зі склокераміки мають елегантний вигляд. Високоякісні емальовані чавунні підставки під каструлі, які можна мити в посудомийній машині, надають багато простору та надійну базу для каструль і сковорідок всіх розмірів. З газовими варильними поверхнями, оснащеними суцільнометалевими ручками, ви можете відчути якість Miele. Ці елегантні варильні поверхні можуть похвалитись інтелектуальною електронікою приладів середнього рівня й вище, зокрема таймером та іншими функціями, які пропонують більше зручності використання.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU