Як би ви хотіли встановити прилад?

Вертикал. комплекс прально-суш. машини
Якщо не вистачає місця для встановлення двох приладів поруч один з одним, більшість пральних і сушильних машин Miele можна зручно комбінувати штабелем прально-сушильної машини. У такому положенні пральна машина завжди встановлюється під сушильною машиною.Прилади WhiteEdition ідеально підходять для вертикального комбінування. Петлі дверцят на сушильних машинах можна змінити таким чином, щоб дверцята обох приладів відкривалися в одному напрямку.Компанія Miele пропонує різні монтажні комплекти для встановлення в колону, що забезпечують стабільне з’єднання між двома приладами. Деякі з них обладнані зручною шухлядою. Цей ящик ідеально підходить, наприклад, для зберігання приладдя або розміщення кошика для білизни під час завантаження й вивантаження барабанної сушарки.
Side-by-side
З технічної та візуальної точки зору, пральні та сушильні машини Miele ідеально підходять одне одному. Це дозволяє вам встановити обидва прилади бік-о-бік і легко перекладати щойно випрану білизну в сушилку. Лінійка ChromeEdition також пропонує можливість встановити похилу панель для ергономічної роботи. Цоколь як додатковий аксесуар — наприклад, у WTS 510 — створює додатковий простір для зберігання під приладом та підіймає його на зручну для роботи висоту. 
Можливе встановлення під стільницю
Пральні машини Miele ChromeEdition WDA, W 3000 та W 5000 та сушильні машини TDA та T 8000 з прямою панеллю можна вбудувати під стільницю. Якщо замінити кришку приладу комплектом для встановлення під стільницю, то такі прилади можна, наприклад, встановлювати під стільницю за умови, що висота ніші не менша за 82 см. 
Вставні
Усі пральні машини Miele з фронтальним завантаженням можуть бути встановлені під стільницю за умови, що висота вільного простору не менша за 85 см. При такому варіанті встановлення не потрібно знімати верхню кришку приладу.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU