Менше вологості для захисту здоров’я й оселі

Miele перевищує brефективність конденсації класу A
Сушильні машини Miele конденсують вологу з білизни приблизно на 50 %* ефективніше, ніж передбачають нормативні вимоги класу А. Ми обчислюємо цей показник, порівнюючи рівні вологості білизни до сушіння з об’ємом рідини в ємності для конденсату, що заповнюється впродовж циклу сушіння.brОсновні відмінності для циклу сушіння за умови завантаження 8 кг описані в цьому списку:
Низька втрата вологи для мікроклімату в кімнаті
Більшість вологи безпечно збирається в ємності для конденсату у вигляді рідини. Сушильні машини Miele досягли найвищої ефективності конденсації класу А, вони конденсують вологу приблизно на 50 % ефективніше, ніж передбачають вимоги класу. Що вища ефективність конденсації сушильної машини, то менше вологи потрапляє назовні. Відомості про клас приладу за цією класифікацією можна знайти поруч зі звичною таблицею енергоефективності, наведеною в нижньому лівому куті етикетки з маркування відповідності рівня енергоспоживання вимогам ЄС на вашому виробі Miele.
Виключна герметичність для чистоти повітря
Під час сушіння прилади Miele конденсують вологу з одягу так ефективно, що тільки незначна її кількість потрапляє в атмосферу. Що нижчий рівень вологості в житлових і службових приміщеннях, то нижчий ризик утворення плісняви на стінах і стелях. Це дає змогу встановлювати сушильну машину навіть у приміщенні без вікон чи в домах з економічним споживанням енергії.
Герметизація дверцят для запобігання втраті вологи
Виняткова система герметизації дверцят сушильних машин Miele – це важливий показник якості, що також обумовлює високий рівень тривалої ефективності цих приладів. Спеціальний кевларовий (Kevlar®) ущільнювач дверцят барабана забезпечує оптимальну водонепроникність. Волога не проникає через дверцята й залишається всередині машини.
Оптимальна ефективність у найкоротший можливий час
Технологію сушіння Miele розроблено з думкою про користувача. Саме тому сушильні машини Miele забезпечують найкращі результати за найкоротший період часу. При цьому в атмосферу приміщення потрапляє на 50 %* менше вологи, ніж передбачено класом ефективності конденсації A.
Клас ефективності конденсації В
Приблизно 750 мл* вологи викидається в атмосферу в процесі сушіння. Це приблизно відповідає вмісту трьох маленьких пляшок з водою. Під час регулярного використання приладу в приміщенні конденсується до 150 л вологи на рік.Це відповідає одній повністю наповненій ванні.
випробувано в лабораторіях MieleРозраховано для завантаження 8 кг і залишкового рівня вологості 60 % на початку програми Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU