Елегантність і розумні елементи керування 

Aura 4.0 Ambient 
Ця інноваційна рециркуляційна витяжка витягує й фільтрує пару, а також її оснащено безліччю нових функцій. Завдяки функції HumidityBalance Aura 4.0 Ambient вона видаляє вологу під час процесу приготування їжі. Вбудований датчик вимірює температуру та вологість повітря в приміщенні й розраховує найкращий час для випускання вологи, зібраної у фільтрі. Це означає, що ви завжди насолоджуєтеся оптимальним кліматом. Крім того, ексклюзивна функція AmbientFragrance стежитиме за тим, щоб забезпечувати свіжість у кімнаті, незалежно від того, що ви готуєте. Виберіть аромат з асортименту відповідно до ваших особистих побажань, який заповнить вашу кімнату. Ви можете також використати Aura 4.0 Ambient, щоб створити атмосферне освітлення: завдяки MyAmbientLight ви можете окремо налаштувати колір підсвічування. Aura 4.0 Ambient – перша витяжка від Miele, керування якою здійснюється за допомогою смарт-системи виключно через додаток Miele. Для цього потрібна варильна панель, яка працює із Miele@home. 
Інтелектуальне керування винятково через додаток
Ідеальний зв’язок: з Con@ctivity витяжка та панель можуть взаємодіяти одна з одною. Для цього вам знадобиться панель із підтримкою Miele@home. Додаток Miele також дає змогу налаштувати параметри MyAmbientLight, HumidityBalance і AmbientFragrance. Найкраще: Con@ctivity й додаток Miele можна використовувати одночасно або окремо. У разі несправності можна вибрати основні функції за допомогою прихованих підсвічених кнопок.
Індивідуальні кольори підсвічування 
Нехай буде світло: створіть унікальну атмосферу освітлення на кухні, використовуючи MyAmbientLight. За допомогою мобільного додатка Miele можна зручно налаштувати колір освітлення відповідно до настрою та атмосфери, яку ви хочете створити. Для забезпечення гнучкого рівня яскравості MyAmbientLight також має функцію регулювання яскравості. Унікальне зовнішнє освітлення обов’язково приверне увагу ваших гостей.
Ексклюзивні аромати 
Глибоко вдихніть і розслабтеся: рециркуляційна витяжка не тільки зменшує запахи на кухні, але й освіжає повітря, що дає вам змогу легко дихати, хоч яким способом ви готуєте. Вибирайте з асортименту ароматів відповідно до ваших особистих переваг. Ароматичний флакон вставляють у кришку зверху, його легко замінити. Час та інтервали дозування можна налаштувати за допомогою мобільного додатка Miele. 
Унікальна функція видалення вологи 
Функція HumidityBalance забезпечує поглинання вологи, яка утворюється під час приготування їжі, за допомогою спеціального фільтра. Вбудований датчик вимірює температуру та вологість повітря в приміщенні й розраховує найкращий час для випускання вологи, зібраної у фільтрі, щоб ви могли насолоджуватись ідеальним кліматом у будь-який час. Цією функцією можна керувати за допомогою мобільного додатка Miele.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU