Інноваційний дизайн і масштабна технологія

Exclusive to Miele
Exclusive to Miele
Exclusive to Miele
Exclusive to Miele
Вражаючий вигляд
Своїм солідним виглядом пристрої завдячують точності та натхненню, з яким ми вибирали та обробляли матеріали. Неповторний вигляд відображає увагу до найдрібніших деталей.
Exclusive to Miele
Неперевершена якість
Точність та досконалість найвищої якості. Все починається з відбору матеріалів. Високоякісні скляні полиці, стійкий до подряпин пластик та цільні алюмінієві рамки є ознакою якості. Знання та досвід - основні фактори для створення інноваційних продуктів.
Вершина дизайну
Унікальний інтер'єр є довершеним. Горизонтальні лінії підкреслюють витончений дизайн. Гладкі, білі лаковані бічні панелі всередині пристрою легко очищуються та сприяють ідеальному освітленню.
Exclusive to Miele
Максимальна зручність для користувача
Пристрої MasterCool забезпечують максимальну зручність, зокрема, ідеальне зберігання їжі, дозування льоду та води, чудове освітлення та зручність в роботі. Пристрої MasterCool ідеально задовольняють ваші щоденні потреби.
З розробкою приладів великої потужності MasterCool Miele встановлює нові стандарти. Високоякісний дизайн, вражаючі інновації і неповторно зручні функції об'єднані у найкращих холодильних приладах. З MasterCool ви можете відчути задоволення та зручність на абсолютно новому рівні.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU