Яка система свіжості вам до вподоби?  

Свіжа їжа – основа здорового, повноцінного способу життя. Споживані фрукти та овочі мають бути такими хрусткими й свіжими, як і під час придбання на ринку. Але в кого є час щодня купувати свіжі продукти?Крім якості продуктів харчування в момент придбання, також мають значення правильні умови зберігання. Вони визначають, наскільки продукти харчування ще свіжі, смачні, корисні та придатні для вживання. Рішення: система, що складається з PerfectFresh Pro, PerfectFresh і DailyFresh.
PerfectFresh Pro
Їжа зберігає свіжість до п’яти разів довше. В автоматично регульованому діапазоні температур від 0 °C до +3 °C м’ясо, риба й багато видів молочних продуктів залишаються свіжими до трьох разів довше. Фрукти й овочі залишаються свіжими майже вп’ятеро довше завдяки оптимізованим налаштуванням вологості в ящику. Крім того, вбудоване яскраве світлодіодне освітлення дає змогу покращити огляд камери.  
PerfectFresh
Завдяки технології PerfectFresh продукти залишаються свіжими до трьох разів довше. Температура від 0 °C до +3 °C забезпечує ідеальні умови для суттєво тривалішого зберігання м’яса, риби й багатьох молочних продуктів. Фрукти та овочі у відділенні з регульованою вологістю зберігаються майже за ідеальних умов. Життєво важливі поживні речовини, смак і текстура зберігаються у вихідному стані протягом тривалого часу – для помітного покращення свіжості. 
DailyFresh
Просторі ящики в холодильному відсіку дають змогу розмістити багато свіжих продуктів. Регульовані отвори в ящику забезпечують ефективне збереження вологості. У результаті фрукти й овочі залишаються свіжими та хрусткими протягом значно довшого часу. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU