Інноваційний дизайн і масштабна технологія

Вражаючий вигляд
Своїм солідним виглядом пристрої завдячують точності та натхненню, з яким ми вибирали та обробляли матеріали. Неповторний вигляд відображає увагу до найдрібніших деталей.
Неперевершена якість
Точність та досконалість найвищої якості. Все починається з відбору матеріалів. Високоякісні скляні полиці, стійкий до подряпин пластик та цільні алюмінієві рамки є ознакою якості. Знання та досвід - основні фактори для створення інноваційних продуктів.
Вершина дизайну
Унікальний інтер'єр є довершеним. Горизонтальні лінії підкреслюють витончений дизайн. Гладкі, білі лаковані бічні панелі всередині пристрою легко очищуються та сприяють ідеальному освітленню.
Максимальна зручність для користувача
Пристрої MasterCool забезпечують максимальну зручність, зокрема, ідеальне зберігання їжі, дозування льоду та води, чудове освітлення та зручність в роботі. Пристрої MasterCool ідеально задовольняють ваші щоденні потреби.
«З розробленням приладів великої потужності MasterCool Miele встановлює нові стандарти». Високоякісний дизайн, вражаючі інновації і неповторно зручні функції об'єднані в найкращих холодильних приладах. З MasterCool ви можете відчути задоволення та зручність на абсолютно новому рівні.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU