Яка система свіжості вам до вподоби?

Споживання свіжих продуктів – запорука збалансованого здорового харчування. Фрукти й овочі належить споживати відразу після придбання, коли вони ще свіжі й соковиті. Та хто має час купувати свіжі інгредієнти щодня? Крім якості придбаних продуктів, важливе значення мають правильні умови їх зберігання. Саме від них залежить свіжість, смак і користь продуктів, які ви використовуватиме для приготування. Рішення – PerfectFresh Pro, PerfectFresh, MasterFresh і DailyFresh.
PerfectFresh Pro
Продукти залишаються свіжими до п’яти разів довше. В автоматично регульованому діапазоні температур від 0 °C до +3 °C м’ясо, риба й багато видів молочних продуктів залишаються свіжими до трьох разів довше. Фрукти й овочі зберігають свіжість до п’яти разів довше, завдяки оптимальному регулюванню вологості в ящику. Крім того, вбудоване яскраве світлодіодне освітлення дає змогу покращити огляд камери.
У зоні PerfectFresh продукти залишаються свіжими майже втричі довше. Температура від 0 °C до +3 °C забезпечує ідеальні умови для суттєво тривалішого зберігання м’яса, риби й багатьох молочних продуктів. Фрукти й овочі зберігаються в спеціальних відділеннях за ідеальних значень температури й вологості. Вітаміни, запахи й текстури зберігаються довше – для відчутно тривалішої свіжості.
Просторий ящик у холодильній камері вміщує багато продуктів. Регульований отвір ящика запобігає втраті вологи. Це допомагає зберігати фрукти й овочі свіжими та хрусткими значно довше.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU