Яка система свіжості вам до вподоби? 

Свіжа їжа – основа здорового, повноцінного способу життя. Споживані фрукти та овочі мають бути такими хрусткими й свіжими, як і під час придбання на ринку. Але у кого є час щодня купувати свіжі продукти?Крім якості продуктів харчування в момент покупки, також мають значення правильні умови зберігання. Вони визначають, наскільки продукти харчування ще свіжі, смачні, корисні та придатні для вживання. Рішення: система, що складається з PerfectFresh Active і PerfectFresh Pro й DailyFresh. 
PerfectFresh Active
Досягти ще більшої свіжості неможливо: активне й видиме зволоження продуктів у ящику забезпечується за допомогою зволожувача. Фрукти й овочі зберігатимуться оптимально навіть у разі часткового заповнення ящика. Крім функції активного зволоження ця система підтримання свіжості забезпечує автоматично контрольовану температурну зону від 0 до +3 °C. Тому фрукти, овочі, м’ясо, риба й молочні продукти залишаються свіжими в три або й п’ять разів довше.brКомбінація належного функціонування й естетичної привабливості – прилад, який відразу притягує погляд! 
PerfectFresh Pro
Їжа зберігає свіжість до п’яти разів довше. В автоматично регульованому діапазоні температур від 0 °C до +3 °C м’ясо, риба й багато видів молочних продуктів залишаються свіжими до трьох разів довше. Фрукти й овочі залишаються свіжими майже вп’ятеро довше завдяки індивідуалізованим налаштуванням вологості в ящику.  
DailyFresh
Просторі ящики в холодильному відсіку дають змогу розмістити багато свіжих продуктів. У ящику підтримується гарний рівень вологості. Завдяки цьому фрукти й овочі залишаються свіжими вдвічі довше.Вибрані моделі мають контейнер ExtraCool, у якому налаштовано нижчу температуру, ніж у всьому холодильнику, тому він ідеально підходить для зберігання м’яса, риби та молочних продуктів.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU