Виняткові кавові суміші для вишуканого смаку

Якщо ви прагнете сповна насолодитися своєю кавою, потрібно не лише вибрати правильний спосіб приготування, а й якісні зерна. Саме тому ми створити чотири власні кавові суміші, спеціально призначені для кавомашин Miele. Тепер ви маєте змогу готувати свої улюблені кавові напої — від еспресо до лате мак’ято — з бездоганних зерен. Приготування кави Miele вимагає вміння та доброї інтуїції. Сімейні компанії з обсмажування зерен кави досягають цього завдяки використанню винятково якісних високогірних сортів і делікатного процесу їх обробки в барабанах. У результаті ви отримуєте збалансований смак і насичений аромат кави для виняткового задоволення. Усі наші кавові суміші сертифіковано за програмами справедливої торгівлі й органічного виробництва*; їх можна замовити в інтернет-магазині Miele.
Miele Black Edition усе в одному
Завдяки цьому ваші кавові напої неодмінно матимуть успіх: суміш «Miele Black Edition усе в одному» має насичений аромат із витонченою фруктовою ноткою. Тож ви можете використовувати 100-відсоткову суміш арабіки для приготування цілої низки напоїв: від Café Crema до будь-якого кавового напою з молоком.
Miele Black Edition для Café Crema
Глибока насолода: пінка правильно приготованого напою Café Crema повністю розкриває його аромат. Завдяки нашій спеціальній суміші з легким і збалансованим ароматом ви можете досягти повного насиченого смаку з квітковими й фруктовими нотками. Звісно, з використанням 100-відсоткової арабіки.
Miele Black Edition для еспресо
Нова інтерпретація знайомого аромату: з Miele Black Edition Espresso ви можете приготувати еспресо з яскравим смаком і надзвичайним ароматом. Суміш поєднує в собі інтенсивний аромат із пікантною шоколадною ноткою, створений на основі зерен робусти й арабіки.
Miele Black Edition без кофеїну
Завдяки суміші Miele Black Edition Decaf ви можете насолоджуватися всіма типами кавових напоїв найвищої якості без кофеїну. Кавова суміш позбавляється кофеїну під час винятково делікатного органічного процесу. Аромат залишається, і ви відчуваєте 100-відсоткову арабіку, сертифіковану за програмами справедливої торгівлі й органічного виробництва*, смакуючи всі наші кавові суміші.
DE-ÖKO-001, сільське господарство не ЄС Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU