Понад 60 перемог* у міжнародних перевірках

Прилади Miele демонструють свою високу якість не тільки під час наших строгих внутрішніх перевірок якості; якість і надійність приладів Miele постійно згадується в незалежних тестах продукції. Тільки з 2005 року пилососи Miele були визнані переможцями тестів у споживчих випробуваннях більше 60 разів. 
Енергоефективність
Особливо успішні у міжнародних тестах: Циліндричні пилососи Miele EcoLine. Цими інноваційними приладами Miele доводить, що хороша якість очищення не обов'язково вимагає високої номінальної потужності. Моделі EcoLine від Miele поєднують у собі максимальну якість очищення з найвищою енергоефективністю — ви економите енергію і гроші в довгостроковій перспективі.
Кожен прапорець означає успішне тестування: з 2005 року тільки в Європі техніка Miele одержала більше 50 перемог в тестуваннях приладів для догляду за підлогою. Крім того, були перемоги з тестувань за межами Європи — наприклад, в Австралії, Новій Зеландії, Гонконзі та Канаді. Якість Miele вражає експертів і користувачів по всьому світу.
Детальний огляд переможців випробувань із догляду за підлогою від Miele дивіться на сайті: www.miele.xx/xx Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU