Найвища якість Miele для довготривалої служби

Тест двигуна на витривалість: Дуже тривкий!
Ми вимагаємо максимальної продуктивності від наших пилососів з першого і до останнього дня: Двигуни Miele повинні показати якість під час інтенсивного тесту на витривалість при постійному вмиканні і вимиканні.
Випробування на косяках та порогах: Такий міцний!
У реальному житті пилосос Miele повинен пройти через безліч порогів і зіткнень — у цьому тесті 16500 разів поспіль. Ось де зовнішній корпус і поворотні ролики Miele доводять свою стійкість. 
Випробування змотування кабелю: Так надійно!
Мережеві кабелі Miele розмотуються і змотуються в нашій тестовій апаратурі більше 10000 разів. Тільки тоді ми задоволені й цілком переконані, що все працюватиме досконало і у вашій оселі. 
Випробування шланга: Такий стійкий!
У нашій лабораторії всмоктувальні шланги Miele скручують, згинають і розтягують із навантаженням 5 кг 120 000 разів. Ви можете сміло тягнути пилосос Miele за собою, не турбуючись ні про що. 
Випробування насадки: Така міцна!
Насадки Miele повинні покрити відстань 2000 км на різних підлогових покриттях — це як від Берліна до Парижа і назад. У процесі вона долає покритий килимом дверний поріг 60 000 разів.
Випробування ручки: Така міцна!
Ручки пилососів Miele отримують навантаження 5 кг, а потім піднімаються і опускаються 120 000 разів. Ручка повинна витримувати вплив важелів без пошкоджень.
Ніяке щоденне використання не може бути таким жорстким, як тестування продукції Miele: Перш ніж пилососи Miele підуть у серійне виробництво, вони повинні витримати екстремальні навантаження в нашій тестовій лабораторії. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU