Чистота для вашого комфорту

Правильний мішок? Це просто!
Часто важко знайти правильний мішок-пилозбірник для пилососа. З Miele це просто: Ви можете впізнати правильний мішок-пилозбірник Original HyClean за кольоровою відповідністю по принципу ключ-замок. 
Першокласна потужність всмоктування
Завдяки тонко градуйованим шарам фільтру мішок-пилозбірник Miele HyClean залишається проникним для повітря навіть, коли він заповнений. Прилад покаже, коли мішок-пилозбірник повний, або фільтр вихідного повітря насичений. Після заміни фільтра ви можете насолоджуватися тим же рівнем потужності всмоктування, якості очищення та гігієни, як при першому використанні. 
Пилососи Miele залишаються герметичними
«Для людей з алергією на пил ми рекомендуємо пилосос з фільтром HEPA в стандартній комплектації». TÜV Nord також рекомендував пилососи Miele з фільтрами HEPA AirClean для людей з алергією. Зі спеціалізованим ущільненим корпусом весь прилад, а не тільки фільтр вихідного повітря, відповідає вимогам TÜV Nord, які переглядаються щорічно. Повітря, що проходить через пилосос, значно чистіше за кімнатне. Крім того, бактерії, алергени і спори цвілі надійно затримуються в мішку-пилозбірнику. 
На 25% більше прибирання пилососом з одним мішком
«Завдяки спеціальному матеріалу оригінальні мішки-пилозбірники Miele зберігають особливо велику кількість дрібного пилу». Дифузори пилу розподіляють всмоктаний пил рівномірно всередині мішка-пилозбірника, так щоб використовувалася повна ємність. Це означає, що ви будете використовувати на 1/4 менше мішків-пилозбірників, якщо ви використовуєте оригінальні мішки-пилозбірники Miele. 
Гігієнічна заміна мішка-пилозбірника
«Коли пилосос відкритий, хомут мішка-пилозбірника Original Miele HyClean автоматично закривається і замикає всмоктаний пилососом пил назавжди». Крім того, надійна захисна сітка запобігає розриву мішка навіть тоді, коли пилососом всмоктуються гострі предмети, такі як осколки скла. Такми чином дрібний пил, що був всмоктаний пилососом, не може потрапити назовні знов. 
Експертна майстерність
З Miele ви можете обирати один із трьох різних вихідних фільтрів. Фільтр AirClean: Ефективно для повсякденних потреб. Загальна потужність утримання пилу 99,9%* у поєднанні з мішком-пилозбірником HyClean. Фільтр Active AirClean: Значне зниження неприємних запахів* – ідеально для власників тварин. Фільтр HEPA AirClean: Фільтрує пил та алергени — ідеально для алергіків. Загальна потужність утримання пилу 99.999%*.
Згідно з EN 60312-1Функції залежать від моделі Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU