Які функції має виконувати пилосос?

Особливі господарчі та життєві ситуації потребують спеціальних рішень. Miele прагне задовольнити ваші особисті потреби щодо гігієни кімнати настільки досконало, наскільки це можливо, тому Miele пропонує широкий вибір пилососів зі спеціальними функціями. З додатковими оригінальними аксесуарами Miele ви можете пристосувати ваш пилосос Miele до змінних вимог навіть після покупки: наприклад, коли ви заводите домашню тварину, для нових підлогових покриттів або в разі виникнення алергії на домашній пил.
Відмінно для дерев'яних підлог: Паркет
Завдяки своїй ніжній щітці для паркету Parquet ідеально підходить для акуратного очищення делікатних твердих підлог. 
Для всіх власників домашніх тварин: Cat & Dog
Cat & Dog надійно видаляє волосся і волокна з килимів та доріжок за допомогою своєї турбощітки. А активний фільтр AirClean Complete C3 ефективно нейтралізує неприємні запахи, так що вони ніколи не розповсюджуються. 
99.999% чистого повітря*: Алергія
Пилосос Miele Allergy не тільки надійно видаляє пилок, пилових кліщів та інші алергени з усіх підлог. Його фільтр HEPA 13 * навіть очищує повітря в кімнаті: Більше 99.999% усіх частинок * відфільтровується з повітря під час прибирання пилососом, навіть дрібний пил. Люди з алергією нарешті можуть дихати вільно!
Догляд за підлогою став легким: Комфорт
Цей пилосос Miele дуже легкий у використанні: Всі важливі функції легко контролювати через дистанційне радіо-керування на ручці. Завдяки поворотним колесам DynamicDrive пилосос Miele Comfort маневрує без зусиль. Фільтр HEPA 13* гарантує надзвичайно чисте повітря в кімнаті.
Мрія на підлозі: Electro Plus
Вам потрібно тримати килими та підлоги, покриті килимами, чистими? Miele Complete C3 Electro Plus є хорошим вибором. Це пилосос Miele з найпотужнішою якістю очищення, оснащений спеціальною електрощіткою.
Згідно з EN 60312-1Згідно з EN 1822/2011 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU