Засоби для догляду за технікою

Оптимальний догляд за приладами Miele

Пральні машини
Ви бажаєте завжди мати бездоганно випрану білизну за допомогою пральних машин Miele. Ми рекомендуємо чистити пральну машину регулярно для того, щоб переконатися, що вона працює відмінно протягом всієї своєї служби. Можливі відкладення повністю видаляються за допомогою миючих засобів Miele для пральних машин. У результаті зберігається продуктивність вашого приладу.
Посудомийні машини
Відмінних результатів миття посуду можна досягнути тільки в гігієнічно чистій посудомийній машині. Тому важливо видаляти відклади накипу та жиру, що могли утворитися. "З цією метою Miele пропонує ряд засобів для чищення та видалення накипу." Ці продукти, розроблені спеціально для посудомийних машин Miele, гарантують гігієнічно відмінні результати навіть у старих приладах.
Вбудовані кухонні прилади
При роботі на кухні важко уникнути виникнення плям. Вибір правильного засобу для чищення є важливим для повного видалення цих плям і одночасно для того, щоб гарантувати цілісність поверхонь і якомога довший їхній відмінний вигляд. "Отже, Miele надає спеціальні миючі засоби і засоби з догляду для оптимального догляду за кухонними приладами Miele." Ці продукти значно полегшують ретельне очищення приладів.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU