Ідеально підходить для збору пилу

Ідеальний збір пилу
Оскільки кожний будинок обставлено по-різному, а життєві ситуації дуже різноманітні, ми пропонуємо вам великий вибір аксесуарів для пилососів. Ви можете повністю налаштувати пилосос Miele до ваших власних потреб. З відповідними насадками і щітками для підлогових покриттів і спеціальним приладдям для найрізноманітніших поверхонь. Навіть важкодоступних прогалин або вершини шаф можна швидко дістатися, не сутулячись і не лізучи нагору. Пил надійно всмоктується і не роздувається навколо.
Miele надійно фіксує пил усередині.
Система фільтрів Miele AirClean, що складається з оригінального мішка-пилозбірника Miele, фільтра захисту двигуна та вихідного фільтра, забезпечує максимальну гігієну. Використання оригінальних аксесуарів Miele для пилососів Miele значно зменшує кількість дрібного пилу в повітрі приміщення. Взаємодія всіх компонентів гарантує фільтрацію понад 99,9%* дрібного пилу. Повітря в кімнаті після прибирання чистіше, ніж до того!
Відповідно до IEC 62885-2 під час використання приладів Miele, оснащених системою фільтрів AirClean Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU