Інноваційний і складний

DualSteam
Піднімаючи продукування пари на новий рівень, інноваційна технологія DualSteam застосовується у всіх духових шафах Miele із парою висотою 45 см. Завдяки потужному парогенератору (3,3 кВт) відсік духовки нагрівається в найкоротший час, тому вам не доведеться довго чекати, щоб покласти їжу. Спеціальне розташування та вирівнювання двох форсунок DualSteam гарантує, що пара з великою швидкістю продукується в духове відділення й розподіляється навколо посуду для приготування їжі особливо швидко та рівномірно – тому ваша їжа готується рівномірно для отримання ідеальних результатів.
MonoSteam
Найкраща технологія для менших відділень духовки: MonoSteam спеціально розроблено для задоволення потреб наших настільних парових печей, щоразу забезпечує смачні страви. Парогенератор розміщений всередині ємності з водою, і пара швидко продукується в духове відділення через отвір для подавання пари. Ця технологія гарантує ідеально приготовані страви в наших компактніших приладах. 
PowerSteam
Оригінальна паротехнологія, як і раніше, вирізняється навіть після 35 років завдяки її здатності швидко генерувати пар. Прилад нагрівається надзвичайно швидко завдяки потужному парогенератору потужністю 5,0 кВт. Як додаткова перевага, приготування їжі з парою до 120 °C можливе в найкоротші строки за допомогою парової духовки. Як результат, страви готуються рівномірно та професійно в найкоротший час.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU