Внесок у ваше здоров’я

Науково доведено 
Наукові випробування, проведені відомими університетами Гіссена та Кобленца/Ландау в Німеччині, підтверджують переваги приготування їжі на пару порівняно з іншими методами приготування. Приготування на пару гарантовано збільшує кількість життєво важливих поживних речовин у вашій їжі. 
Більше вітамінів щодня 
Вітамін С виконує важливіші функції, ніж практично будь-який інший вітамін; окрім іншого, він допомагає підтримувати вашу імунну систему належним чином. Коли ви готуєте овочі за допомогою парової духовки Miele, велика частка вітамінів зберігається: порівняно зі звичайним кип’ятінням у воді, у перцю зберігається на 25 % більше вітаміну С, коли він готується в паровій печі, а броколі – на 50 % більше. 
Приготоване на пару таке ж корисне, як і сире 
Вживання в їжу фруктів і овочів сирими максимально збільшує кількість вітамінів і мінералів, які ми отримуємо з них. Парова піч Miele дає змогу готувати їжу та зберігати її життєво важливі поживні речовини – перець, приготований на пару, містить стільки ж поживних речовин, скільки й сирий перець. Для порівняння, варений перець має приблизно на 45 % менше поживних речовин, ніж сирий перець. 
Надзвичайна на 4 рівнях 
Зовнішній вигляд, смак, аромат і текстура: чотири критерії, які визначають якість задоволення від усіх продуктів харчування. Ці критерії оцінювались у лабораторних тестах на основі наукової системи балів, і результати були чіткими: варіння на пару – це найздоровіший і найсмачніший спосіб приготування їжі, незалежно від того, свіжа вона чи заморожена. Під час приготування на пару риба зберігає свою текстуру, зовнішній вигляд і безпомилковий аромат, що є чітким доказом переваг наших парових печей. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU