Компактні й універсальні

Приготування парою
Приготування страв на пару – це один із найбільш здорових способів приготування. Але що робить його таким корисним для здоров’я? Страва готується за відносно низької температури – на відміну від звичайних методів, коли температури часто занадто високі, це забезпечує збереження важливих вітамінів і мінералів. Крім того, приготована на пару страва не контактує з водою та зберігає свої інтенсивні смакові якості. Цінні переваги варіння на пару науково доведено. Зокрема, вміст вітаміну С в страві, приготованій на пару, значно вищий. Перці, приготовані в паровій печі, містять стільки ж поживних речовин, скільки сирі – хороші новини для вашого здоров’я та смакових рецепторів.
Запікання та смаження
Ідеальні результати щоразу: завдяки різноманітним функціям духовки, як-от звичайне нагрівання, нагрівання згори або внизу, гриль із повним або економним покриттям, вентиляційний гриль або інтенсивне запікання, гарантують, що кожна страва буде приготована досконало. Термощуп у DGC Pro постійно контролює температуру всередині, автоматично підраховує тривалість приготування та зупиняє процес приготування точно в час досягнення заданої температури в товщі для ще зручнішого процесу приготування.
Розумне поєднання 
Разом із DGC режим «Moisture plus» дозволяє додати парові удари в процес приготування, створюючи більше вологи, щоб ви могли насолоджуватися гарним м’яким хлібом із глянсовою скоринкою та соковитим печенням.А з DGC Pro ви можете ще точніше регулювати клімат приготування, встановлюючи відсоток вологості та комбінуючи кілька етапів приготування. DGC Pro може поєднувати вологе та сухе тепло в новому режимі роботи, комбіприготуванні, пропонуючи три функції в одному приладі.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU