Назад

Активна кухня Miele, Київ

Відвідайте активну кухню Miele

Ми запрошуємо вас до нашої активної кухні! Саме тут шеф-кухарі Miele навчать вас готувати вишукані страви європейської кухні. А також, ви на власному досвіді відчуєте неперевершену якість техніки Miele, яка перетворює процесс приготування їжі на справжне задоволення.

На наших майстер-класах ви можете дізнатися про все, що робить приготування їжі легким і приємним: корисна інформація щодо продуктів, практичні поради з харчування, рецепти страв національних кухонь, а головне - на вас очікує практика приготування у супроводі справжнього шеф-кухаря.

Активна кухня Miele - це місце, де зустрічаються німецька техніка, висока європейська кухня та українська гостинність! 

Кулінарні майстер-класи «Готуємо разом з Miele!»

У кожного з нас іноді виникає бажання приготувати що-небудь особливе чи порадувати коханих незвичайним блюдом. На заходах «Готуємо разом з Miele!» шеф-кухарі допоможуть досконально розібратися в нюансах приготування різних страв, щоб ваші кулінарні досягнення перевершили найсміливіші очікування! Ви маєте змогу дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з незвичайними інгредієнтами, навчитися розбиратися в принципах поєднання продуктів. А запорукою успіху якості приготовлених страв служить, без жодного сумніву, кухонна техніка Miele!

До кулінарних майстер-класів

Активна кухня Miele

Київ, вул. Жилянська, буд. 48,50А

Ми чекаємо на вас!

пн.- пт.: 10.00 - 20.00
сб.: 10.00 - 18.00
нд.: вихідний

Наш телефон

0-800-500-290 (Безкоштовний дзвінок в межах України)