Насолоджуйтеся ягодами!

ДІЄТИЧНА ПОРАДА Christian Jung/Adobe Stock

Насолоджуйтеся ягодами!

Вони багаті вітамінами, мінералами, мікроелементами й клітковиною. Їхні незліченні допоміжні фітохімічні речовини зміцнюють нашу імунну систему, зменшують рівень холестерину, усувають запалення й борються з вірусами та бактеріями.

Малина містить такі мінерали, як залізо, калій, фосфор і магній, необхідні для зміцнення кісток. Клітковина та пектин, які також у великій кількості містяться в ожині, допомагають регулювати процес травлення.

Чорна смородина також багата мінералами: залізо, кальцій і калій не лише покращують кров’яний обіг, але й укріпляють серце та імунну систему, а також сприяють росту кісток. Насиченість вітамінами С та Е допомагають краще зосереджувати увагу. А така ягода, як чорниця, допомагає нашому організму виробляти кров.

Аґрус містить велику кількість вітаміну С, калію, кальцію, кремнію й магнію, які додають блиску волоссю й зміцнюють нігті. Високий вміст вітаміну С й фолієвої кислоти в полуниці робить її чудовим продуктом для вагітних жінок і молодих мам. І нарешті, але не менш важливо: червоні сорти винограду мають особливо високий вміст антиоксидантів, які допомагають уникнути появи артеріосклерозу.

Здорове харчування може бути насправді дуже смачним.