Відповідний прилад на будь-який смак

Індукція
Швидкість і енергоефективність: під час приготування за допомогою індукції тепло створюється просто у дні каструлі, розмір якої визначається автоматично. Енергія при цьому майже не втрачається. Приготування відбувається особливо безпечно, адже поверхня навколо зон приготування залишається відносно прохолодною. Крім універсальності, зони приготування PowerFlex мають унікальну функцію підвищення швидкості. Завдяки всім цим перевагам індукційні варильні поверхні часто використовуються на професійних кухнях.
Газ
Газ – первинне джерело енергії. Тобто це форма енергії природного походження, що не потребує змінення перед використанням. Ось чому приготування на газі дуже екологічне.
Індукційний вок
Професіоналізм: сковорода-вок Miele ідеально вміщується у заглиблення керамічної варильної поверхні. Це забезпечує оптимальний розподіл тепла та бездоганний результат приготування. Вок з інтелектуальною системою ControlInduc® надійно перешкоджає перегріванню олії та жиру. Індукційний вок від Miele також пропонує спеціальні переваги для користувачів, такі як технологія підсилювання.
Тепан-які CombiSet
Сучасні японські кулінарні традиції: приготування їжі за допомогою Tepan Yaki (Тепан-які) – це кулінарний досвід на сучасних кухнях. Їжа готується безпосередньо на гарячій поверхні з нержавіючої сталі. Індукційний TepanYaki від компанії Miele має два окремих нагрівальних контури: це дозволяє, наприклад, готувати їжу з різними вимогами до температури одночасно або просто підтримувати її в теплому стані.
Настільна витяжка
Готування без неприємних запахів і випарів можливе завдяки новій настільній витяжці Miele. Установіть її між двома елементами SmartLine, щоб витягувати пари відразу в місці їхнього утворення. Крім того, настільну витяжку можна встановити біля газових елементів. У такому випадку її кришка слугує магнітним захистом від полум’я.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU