Виняткова якість та універсальність

Установлення настільної витяжки в нижньому модулі вирішує проблеми з недостатньою висотою стелі або обмеженням простору в зоні приготування. Крім того, її можна використовувати з елементами SmartLine і варильною панеллю завширшки 60 см. Додатковою перевагою є можливість установлення приладу біля газових модулів. FlameGuard – це магнітна кришка, що запобігає затягування полум’я настільною витяжкою. Настільна витяжка має таку ж глибину (52 см), що й інші елементи, і її також обладнано регуляторами SmartSelect.
Різноманітні варіанти встановлення
Настільні витяжки Miele універсальні в багатьох відношеннях: вентилятор кріпиться за плінтусом, забезпечуючи максимально ефективне витягування або рециркуляцію повітря, наприклад, в пасивних будинках. Завдяки своєму компактному дизайну та безлічі технологічних переваг настільна витяжка дозволяє абсолютно нові варіанти встановлення. Вона займає дуже мало місці в нижньому модулі, залишаючи вдосталь простору для шухляд.
Легке чищення
Усі рухомі частини настільної витяжки можна зняти й вимити в посудомийній машині.
Система повітроводів до цокольного вентилятора
Для вентиляційного каналу до вентиляційної системи постачаються плаский труби (222 x 89 мм). Містить: 1 горизонтальне коліно під кутом 90°, 1 вертикальне коліно під кутом 90°, 1 пряму деталь 50 см (можна вкоротити) і 1 перехідник (квадрат – круг) для вентиляційної системи.
Жирові фільтри з нержавіючої сталі
Настільні витяжки Miele обладнано 10-шаровим жировим фільтром із нержавіючої сталі. Верхній шар і рамку фільтра виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі. Жирові фільтри можна легко мити в посудомийній машині без помітної втрати кольору. Таким чином жирові фільтри Miele тривалий час зберігають свій чудовий вигляд.
Двигун ECO
Мотор ЕСО працює на постійному струмі та заощаджує до 70 % більше енергії в порівнянні з традиційними моторами. Завдяки цій технології він працює дуже тихо, але так само потужно, як і мотори інших приладів Miele.
Покриття Miele CleanCover
Покриття Miele CleanCover розташовано за жировими фільтрами. Замість гострих металевих країв й електричних компонентів ви побачите там лише суцільну гладку поверхню. Вона особливо легко чиститься та захищає вас від контакту з кабелями й компонентами мотора. Досконалість у деталях від Miele для вашої зручності та безпеки.
Клас енергоефективності
Ярлик енергоспоживання містить стислі відомості про робоче споживання енергії й продуктивність настільної витяжки. Прилади Miele вирізняються найкращими показниками ефективності вентилятора та жирового фільтра.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU