Докладніше про компанію Miele

Philosophie

Філософія бренду

Miele - незалежна сімейна компанія, яка з моменту заснування в 1899 році, в рівній мірі віддана як власникам, так і працівникам, клієнтам і постачальникам. Крім того, компанія прагне дбати про довкілля і враховувати інтереси суспільства.

Детальніше
Historie

Історія

На перших вироблених продуктах засновники написали: Immer besser («Все краще і краще»). Це гасло - головний лейтмотив столітньої історії компанії Miele.

Детальніше
Geschäftsentwicklung

Розвиток підприємства

Протягом 2017/2018 фінансового року, який закінчився 30 червня 2018 року, компанія досягнула обсягу продажів в 4,1 млрд. євро. Це відповідає збільшенню на 167 мільйонів євро або на 4,3%. На внутрішньому ринку Німеччини компанія зросла до 1,21 млрд. євро (плюс 2,4 %).

Детальніше
Management

Керівництво

Компанію Miele & Cie. KG очолюють шість виконавчих директорів, що мають рівні права голосу: Олаф Барч (Olaf Bartsch), д-р Штефан Брайт (Stefan Breit), д-р Маркус Мілє (Markus Miele), д-р Аксель Кніль (Axel Kniehl) і д-р Райнхард Цінканн (Reinhard Zinkan).

Детальніше
Nachhaltigkeit

Сталий розвиток

Компанія Miele закріпила соціальну відповідальність у цінностях і традиціях компанії. Соціальна відповідальність - безумовна основа сталого розвитку та довгострокового успіху організації.

Детальніше
Auszeichnungen & Testsiege

Нагороди

Постійний розвиток і вдосконалення - основа всієї діяльності компанії Miele. Компанія Miele отримала безліч призів і нагород, і це найкращий доказ правильності обраного шляху.

Детальніше
Standorte

Підрозділи компанії

Сьогодні бренд Miele представлений торговими філіями в 47 країнах і ще приблизно в 50 країнах - імпортерами.

Детальніше
Ansprechpartner

Контакти

Наші представники будуть раді відповісти на ваші питання і запити.

Детальніше