Альпака

Південноамериканська лама вікунья надає шовковисту блискучу вовну для цього благородного матеріалу. Одна тварина може виробити кількість вовни, достатню для одного пуловеру на рік. Хоча руно альпаки дуже тонке і легке, воно в той же час міцне і податливе. Волокна хутра альпаки порожні всередині. Це дає їм надзвичайно гарну здатність регулювати тепло. Товстий, шовковистий матеріал використовується майже виключно для високоякісних вовняних виробів, таких як жіночі пальта і костюми. Природні відтінки вовни альпаки походять від самої вовни і тому називаються природними кольорами.

Прання: Ніжні трикотажні вироби можна без проблем прати за допомогою програми ручного прання для вовни від Miele.

Сушка: Після прання програма ручного догляду за вовною у сушильній машині Miele залишає текстиль приємним і м'яким на дотик. Нарешті рівно викладіть вироби з вовни, щоб просушити їх на свіжому повітрі на деякий час ― готово.

Додаткова порада: Делікатний рідкий миючий засіб WoolCare від Miele CareCollection з його компонентами для захисту волокон від утворення катишів і формулою захисту кольору для яскравих кольорів забезпечує дбайливе очищення та догляд.

UA RU