Твори, готуй, насолоджуйся!

Акція

Твори, готуй, насолоджуйся!

З 1 вересня 2017 по 31 жовтня 2017 придбайте побутову техніку Miele зі знижкою до -15%!*

Перейти в інтернет-магазин

Акція

Не відкладайте інновації на потім! Тим більше, для цього є чудова нагода! З 1 вересня по 31 жовтня 2017 компанія Miele дарує знижки на комплекти побутової техніки до -15%!

Тільки два місяці осені у вас є можливість скористатися приємними знижками на покупку комплектів техніки для кухні та по догляду за білизною. Купуючи техніку Miele, ви купуєте не просто надійну техніку, ви отримуєте незамінних помічників, які прослужать вам довгі-довгі роки (термін експлуатації техніки Miele - 20 років).

Техніка для кухні Miele - бездоганна якість і сучасний дизайн! До того ж, з Miele готувати просто приємно! Пізнавайте по-новому світ кулінарного мистецтва, ми ж пропонуємо вам наступні знижки:
- 5% - на покупку 3 приладів з категорії техніки для кухні;
- 10% - на покупку 4 приладів;
- 15% - на покупку 5 приладів.

Створіть кухню вашої мрії з Miele: Духові шафи, Пароварки, Мікрохвильові печі, Панелі конфорок, Модульні панелі Комбі і Тепан, КавомашиниПідігрівачі посуду і їжі, Вакууматори, Витяжки, Холодильники.

Miele - ідеальний догляд за білизною! Пральні та сушильні машини Miele встановлюють світові стандарти якості і надійності! A FashionMaster - унікальна прасувальна система, яка здатна вирішити абсолютно будь-яке завдання з прасування! Наша техніка ретельно і дбайливо доглядає за речами. А тепер у вас з'явилася можливість придбати комплект з пральної та сушильної машини зі знижкою - 10%! Додайте до комплекту прасувальну систему FashionMaster і ви гарантовано отримаєте знижку -15%.

Більше про акцію дізнавайтесь у сертифікованих точках продажу, а також за телефоном 0800 500 290 (безкоштовні дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України)

 

 

Умови акції*

Ua
  • Період проведення Акції: з 1 вересня 2017 по 31 жовтня 2017 (включно).
  • В Акції не беруть участі: прилади класу Entry**, техніка для догляду за підлогою, прилади за спеціальними цінами, аксесуари та побутова хімія.
  • Знижка вказана від попередньої вартості товару. Попередня ціна товару вказана на www.miele.ua.
  • Пропозиція діє на всі оформлені та оплачені на 100% замовлення в період проведення Акції.
  • ТОВ «Мілє» залишає за собою право в будь-який момент достроково припинити дану Акцію.

**Прилади класу Entry – прилади базової комплектації

UA

Акція діє на всій территорії України (крім окупованих територій і території проведення АТО) в Miele Центрі (м. Київ), в фірмовому інтернет-магазині та у офіційних партнерів Miele