Бавовна

Бавовна є одним із найбільш популярних натуральних волокон, тому що вона має чудові характеристики прядіння і особливо зносостійка. Бавовняні матеріали дуже легко фарбувати і вибілювати. З іншого боку, тканина не дуже еластична, дуже швидко мнеться і має низький рівень збереження тепла. Тим не менш, навряд чи існує будь-який інший матеріал, який є настільки надійним, ― або який може витримати стільки циклів у пральній машині. Дрібні, тверді волокна рослини рамі з Далекого Сходу можуть бути очищені до м'якої і тонкої змішаної бавовняної тканини з красивим блиском.

Прання: Miele пропонує спеціальну програму «Бавовна» для оптимального догляду. Біла бавовна, як правило, витримує прання до 95° С. З іншого боку, кольорову бавовну слід прати лише при температурі до 60° C з миючим засобом для кольорових речей через небезпеку знебарвлення. Обов'язково візьміть за правило звертати увагу на етикетку на одязі з символами з догляду.

Сушка: Зазвичай бавовну можна сушити в сушильній машині. Сушильні машини Miele мають програму для бавовни. Звертайте увагу на інструкції з догляду, що надаються для запобігання ризику усадки ― залежно від типу тканини.

Прасування: Бавовну можна прасувати гарячою праскою (рівень нагріву 3) і з парою. Залежно від типу тканини деякі предмети одягу слід прасувати навиворіт.

UA RU