Символи з догляду

Символи для прання

Symbol Waschen

Найбільш поширений символ на етикетці білизни. Вказує на те, що предмет одягу можна прати звичайним чином у пральній машині.

Symbol Waschen

Корито позначає, що предмет одягу можна прати в пральній машині. Градуси всередині корита вказують максимальну температуру, при якій можна прати цей предмет одягу. Якщо корито підкреслено, предмет одягу необхідно прасувати з використанням циклу делікатного прання. Для пральних машин Miele це програма «Легке розгладжування». Якщо на етикетці дві риски, рекомендується програма Miele «Синтетика».

Symbol Waschen

Предмети одягу для ручного прання. Їх необхідно прати або у пральній машині Miele з програмами «Для вовни для ручного прання» чи «Шовк», або ж у раковині не більше ніж при 40°C. В останньому випадку зверніть увагу на наступне: не віджимати, не терти.

Symbol Waschen

Тільки суха чистка. Білизну з цим символом не можна прасувати руками або в машині.

Символи для сушіння

Symbol Trocknen

Забудьте про білизняний мотузок! Цю річ можна сушити в сушильній машині будь-коли. Крапки показують ступінь сушки в сушильній машині. Дві крапки: текстиль можна сушити при нормальній температурі. Одна крапка позначає, що треба бути обережним: Використовуйте низькотемпературний режим для сушки білизни при низькій температурі в сушильній машині Miele.
Сушильні машини Miele з тепловим насосом завжди сушать при низькій температурі (1 крапка) і тому є особливо бережливими до білизни.

Symbol Trocknen

Тримайте прищіпки під рукою. Ні за яких обставин цей предмет одягу не можна сушити в сушильній машині.

 

Символи для прасування і поворотного прасування

Symbol Bügeln & Mangeln

Ефективне проти складок. Праска на етикетці вказує, що елемент одягу можна прасувати звичайною праскою, а також за допомогою прасувального катка з налаштуваннями тепла. Крапки позначають температуру прасування. Три крапки відповідають температурі близько 200°С. Дві крапки відповідають температурі близько 150°С. Одна крапка показує, що температури близько 110 С цілком достатньо для прасування чи поворотного прасування.

Symbol Bügeln & Mangeln

Не прасувати. Предмет одягу з цим символом не можна прасувати.

 

Символи для хлорного відбілювача

Symbol Chloren

Яскраво-білий: Цей предмет одягу можна відбілювати хлором без будь-яких проблем.

Symbol Chloren

Безхлорна зона: Цей предмет одягу не дозволяє використання хлорного відбілювача.

 

Символи для хімчистки

Symbol Chemische Reinigung

Літера F позначає вуглеводневі розчинники. Лінія під символом сигналізує обмеження щодо механічного впливу, додаткової вологи і температури.

Symbol Chemische Reinigung

Літера P вказує, що текстиль можна чистити перхлоретіленом. Лінія під символом сигналізує обмеження щодо механічного впливу, додаткової вологи і температури. 

Symbol Chemische Reinigung

Перекреслене коло вказує, що предмет одягу не можна віддавати в хімчистку, а слід прати вручну.

Символи для вологої чистки

Symbol Nassreinigung

Такий текстиль можна очистити в хімчистці з системою вологого очищення.

 

 

UA RU