Кулінарні тенденції

Їжа та напої створюють зв'язок між людьми, народами і поколіннями. Вони відображають культуру і відносини в суспільстві, пов'язують традиції і сучасність. У розділі À la carte ми зібрали нові, пізнавальні та цікаві факти про все, що стосується їжі та напоїв, приготування та смакування страв.

Tunedin - stock.adobe.com

Що нового?

Що відбувається у світі гурманів? Які кулінарні напрямки сьогодні популярні в мегаполісах світу? Для провідних шеф-кухарів у всьому світі все більш важливим стає знання місцевих страв. Удостоєні зірок «Мішлен» ресторани звертають увагу на вегетаріанські страви. Ринок завойовують вишукані і дорогі високоякісні сорти пива. За останні кілька років з'явилося безліч нових марок джина, які помітно відрізняються від традиційних. Це тільки чотири приклади кулінарних тенденцій, які ми досліджували і детально описали. Ми завжди в курсі подій!

Детальніше
Curioso Photography - stock.adobe.com

Цікаві розповіді про страви та напої

Де в Сінгапурі можна скуштувати смачну аутентичну їжу? Як запекти рибу в солі? Що приготувати для романтичного вечора? Чим примітно португальське зелене вино? Як музикант Yellow Дітер Майер став виробником органічних вин? Це лише деякі з тем, про які ми розповідаємо в наших кулінарних історіях.

Детальніше
UA RU