Пошук магазину та сервісного центру Miele

 Для більш точного результату пошуку введіть вашу адресу - вулицю та місто. Наприклад, вулиця Жилянська, Київ. Якщо ви хочете побачити більше або менше результатів по вашому району, місту або області - скористайтеся інструментами карти "+" і "-".


Оберіть категорію
Асортимент Map
Ваше місцезнаходження
Miele Центр
Фірмовий магазин Miele
Фірмова студія Miele
Miele

Роздрібна точка продажів техніки Miele, в якій представлений найбільш повний асортимент побутової техніки Miele, аксесуарів і побутової хімії. У Miele Центрі під керівництвом фахівців компанії можна провести тест-драйв техніки.
Також в Miele Центрі регулярно проходять різні заходи для покупців і партнерів компанії.

Роздрібна точка продажів побутової техніки Miele. У фірмовому магазині Miele покупцеві надається можливість познайомитися c повним асортиментом і оформити покупку будь-якого найменування техніки Miele.

Роздрібна точка продажів, в якій побутова техніка Miele інтегрована в усі кухонні гарнітури. Поряд з продажем побутової техніки Miele і кухонних меблів, у фірмовій студії Miele, як правило, надаються послуги з дизайну та проектування кухні.

Точка продажу кухонних гарнітурів, меблів і побутової техніки Miele.

Точка продажу побутової техніки Miele. Наявність товару необхідно уточнювати, по контактними даними, обраної точки продажів.

Сервісний центр з обслуговування побутової техніки  Miele.

Мережевий магазин побутової техніки та електроніки

Dialog Oven

Варильні поверхні та комбіновані набори

Витяжки

Пральна, сушильна та прасувальна техніка

Кавомашини

Посудомийні машини

Холодильне обладнання, винні холодильники

Випікання, приготування на парі

Пилососи

UA RU