Вагомі причини для того, щоб обрати Miele

Ось лише шість з них. З 1899 року, коли компанія Miele була заснована, вона залишається вірною своїй обіцянці - "Immer Besser". Це означає, що ми будемо робити все можливе, щоб бути «завжди краще», ніж наші конкуренти, і «завжди краще», ніж ми вже є. Для наших клієнтів це означає душевний спокій через розуміння, що вибір Miele є хорошим рішенням — і, ймовірно, рішенням на все життя!

Miele Qualität

Якість Miele

Ось вже понад 100 років ви можете довіряти Miele і покладатися на наші прилади. Ми тестуємо нашу побутову техніку на тривалий термін експлуатації. Один раз Miele, завжди Miele: клієнти Miele по всьому світу залишаються вірними Miele і рекомендують Miele іншим. Заглядаючи в майбутнє, ми обіцяємо не йти на компроміси в питаннях якості та довговічності!

Die Miele Technik

Технологія Miele

Побутова техніка Miele забезпечує відмінні результати з мінімальним рівнем енергоспоживання. Інноваційні технології, які ексклюзивно пропонує Miele, гарантують бездоганний і дбайливий догляд за білизною, будинком і посудом, а також задоволення від приготування вишуканих кулінарних шедеврів. Це підтверджується численними першими місцями у провідних випробуваннях продукції, проведених по всьому світу.

Handwerkskunst

Виробництво Miele

Miele – це висока якість та поєднання вміння дивитися у майбутнє, точності виконання та уваги до деталей. Кожен наш прилад виробляється згідно високих стандартів і проходить строгий контроль якості. Від ручок у приладах, що виконані з литого металевого блоку і до розмірів відступів, що є однаковими для всіх приладів - кожен елемент є частиною шляху до абсолютної досконалості. Тому що для нас найважливіше, щоб ви насолоджувалися роботою приладів Miele протягом довгих років.

Miele Design

Дизайн Miele

Miele - це прості лінії, позачасова елегантність та інтуїтивне управління. Поворотний перемикач або сенсорний дисплей високої роздільної здатності: керувати приладами Miele - це просто і зручно. Наші дизайнерські лінії та кольорові рішення ідеально пасують будь-якому інтер'єру кухні та меблів. Незалежно від стилю вашої кухні: Miele - це ідеальне поєднання.

Miele Service

Сервісне обслуговування Miele

Клієнти Miele можуть оцінити всі переваги сервісного обслуговування, яке неодноразово визнавалося кращим у порівнянні з конкурентами. Якщо ви потребуєте персональних рекомендаціях з використання приладу або професійному догляді за своєю технікою, Miele завжди до ваших послуг.

Die Marke Miele

Бренд Miele

У багатьох країнах Miele є найбажанішим брендом у своїй галузі. На ринку в Німеччині компанія Miele була визнана «найкращим брендом в історії» в усіх категоріях продукції. Тих, хто робить вибір на користь цього бренду, можна достатньо легко охарактеризувати: клієнти Miele мають високі очікування щодо продуктивності та екологічності своєї побутової техніки, вони свідомо обирають якість та мають почуття стилю.

UA RU