Умови

Кулінарні майстер-класи

Правила та Умови

ТОВ «Мілє» на свій розсуд може прийняти рішення про скасування або перенесення дати проведення заходу, повідомивши про анулювання або перенесення дати проведення заходу зареєструвалися учасників за вказаними ними адресами електронної пошти або по телефону в строк не пізніше, ніж за 1 день до дати проведення заходу .

Повернення коштів за квиток здійснюється тільки у разі прийняття рішення про скасування заходу з боку Miele. Покупець може звернутися в офіс Miele, щоб оформити повернення і:

- Отримати грошові кошти в основний касі Miele, у разі оплати готівкою в касу (вул.Жилянська, 48,50а);

- Отримати грошові кошти перерахуванням на р / рахунок, переказом через банківський рахунок.

У разі неявки покупця на захід, або в разі закінчення терміну дії квитка, гроші за квиток не
повертаються.

Технічна підтримка Miele

1. Послуги

1.1 Технічна підтримка Miele - це програма одноразового технічного обслуговування на дому, проведеного кваліфікованими фахівцями компанії ТОВ "Мілє". Програма дає покупцеві право на проведення одноразового діагностичного обслуговування та оцінки технічних характеристик побутової техніки Miele, зазначеної в замовленні на послуги за програмою Технічна підтримка Miele.

1.2 Послуга включає перевірку приладу за допомогою засобів діагностики (де це передбачено), очистку зовнішніх поверхонь, догляд і технічне обслуговування побутової техніки. Під час візиту фахівця також виконується оновлення програмного забезпечення (в разі потреби).

1.3 Компанія ТОВ "Мілє" запланує візит фахівця додому в узгоджений з вами час.

1.4 При виявленні фахівцем несправностей або ознак зносу під час візиту, що не входять в обсяг гарантійних зобов'язань виробника і після закінчення гарантійного періоду, за бажанням клієнта може бути виконаний ремонт. Вартість запчастин та робіт оплачується окремо відповідно до діючого прейскуранта ТОВ "Мілє". При цьому клієнту надається діюча на даний період знижка на запасні частини, використані в ремонті.

2. Умови

2.1 Програма Технічна підтримка Miele діє виключно щодо побутової техніки Miele, що не використовується в комерційних цілях, незалежно від дати придбання.

2.2 Послуги з програмою Технічна підтримка Miele надаються виключно в разі правильної установки та експлуатації побутової техніки відповідно до вказівок інструкції з встановлення та експлуатації.

2.3 Послуги з програмою Технічна підтримка Miele надаються виключно на території Києва та Київської області.

3. Оплата

3.1 Ціни на послуги за програмою Miele Exclusive Care вказані в прейскуранті, з яким можна ознайомитися при розміщенні замовлення в точці продажу та на сайті www.miele.ua

3.2 Послуга повинна бути повністю оплачена в день її надання.

4. Обмеження

4.1 В обсяг послуг за програмою Технічна підтримка Miele не належать такі продукти та послуги:
a) Усунення дефекту побутової техніки Miele, присутнього на момент візиту фахівця (оплачується окремо відповідно до діючих тарифів);
b) Додаткові послуги з ремонту (оплачуються окремо відповідно до діючих тарифів);
c) Компенсація збитків внаслідок неналежного використання (включаючи відсутність технічного обслуговування, догляду та дбайливої ​​експлуатації), недбалого ставлення, аварії та природного зносу;
d) Чистка та догляд в разі недбалого ставлення та відсутності догляду відповідно до інструкції з експлуатації;
e) Лінійка професійної техніки Miele і побутова техніка Miele, яка використовується в комерційних цілях.

5. Відповідальність

ТОВ "Мілє" несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

UA RU