Варильні поверхні та комбіновані набори

Ще більше про варильні поверхні та модульні панелі Combi

Новинка TempControl: функції смаження й умлівання

Точне приготування

Ніщо не має заважати ідеальним результатам приготування. Варильні панелі Miele TempControl започатковують нове покоління індукційних варильних панелей своїми налаштуваннями смаження й умлівання. Вони також оснащені інноваційними технологіями, як-от виняткові функції Booster.

Дізнатися більше про "Новинка TempControl: функції смаження й умлівання"
Новинка – технологія TempControl

Смажити ще ніколи не було так легко

Miele TempControl приносить розумні технології на вашу кухню. Функція постійно гарантує оптимальні результати для найрізноманітніших процесів обсмажування. На додачу до легкої експлуатації на перше місце виходить безпека – більше ніякого пригоряння їжі.

Дізнатися більше про "Новинка – технологія TempControl"
Нова витяжка з низхідним потоком від Miele

Завжди підходить до відповідних приладів ProLine

Завдяки новій настільній витяжці будь-який з елементів Miele ProLine на кухні звертатиме на себе увагу. Настільна витяжка, поєднана з двома приладами Miele ProLine на вибір — це бездоганне рішення для кухні. Відкрийте нову еру комплексного приготування без сторонніх запахів на індукційній панелі, на панелі HiLight, на тепані або воку.

Дізнатися більше про "Нова витяжка з низхідним потоком від Miele"
Безліч варіантів установки

Виділяється завдяки універсальності та якості

Модель із низхідним потоком – родзинка серед витяжок Miele. Вона вирізняється інтелектуальною технологією, додатковою зручністю та можливістю легкого вбудовування в будь-яку кухню. Установлення витяжки з низхідним потоком у нижній секції вирішує проблеми з недостатньою висотою стелі або обмеженням простору в зоні приготування.

Дізнатися більше про "Безліч варіантів установки"
Лінійка захоплюючих приладів Miele ProLine

Кухонні дивинки

Сміливе приготування їжі вимагає професійних технологій. Для цього Miele пропонує цілий ряд спеціальних приладів, включаючи TepanYaki (Тепан-які), жаровню, гриль для барбекю й багато іншого. Відкрийте для себе новий рівень задоволення від смаку!

Дізнатися більше про "Лінійка захоплюючих приладів Miele ProLine"
Індукційна модель

Методи нагрівання відповідно до персональних звичок

Варильні панелі Miele мають різні типи нагрівання. Miele може запропонувати варильну панель для кожного з кулінарних уподобань. Дізнайтеся більше про індукційне нагрівання тут.

Дізнатися більше про "Індукційна модель"

Аксесуари, приладдя та побутова хімія Miele

Kochfelder Zubehör
Kochfelder Pflegeprodukte
UA RU