Кашемір

Кашемір є одним із видів вовни особливо високої якості. Природні волокна стрижуть щорічно з підпушку кашемірових кіз. В усьому світі отримують лише близько 5000 т/рік. Кашемір — дуже дорогий і делікатний текстиль. Через це він вимагає особливого догляду під час прання.

Прання: Трикотажні вироби з кашеміру потрібно обережно прати при 30° С з використанням рідкого миючого засобу для прання вовняних виробів. Він має нейтральне чи слабке значення рН, що запобігає розбуханню і утворенню катишів волокон. Тканини з кашеміру не варто замочувати. Їх краще прати швидко, не терти і не віджимати. Оскільки залишки миючого засобу можуть пошкодити чутливі волокна, особливо важливо прополоскати текстиль кілька разів в холодній воді після прання.
Запатентований 1) стільниковий барабан у поєднанні з програмою ручного прання для вовни від Miele (спеціальний барабанний ритм, оптимізований рівень води, макс. швидкість віджимання 1200 оборотів в хвилину) подбають про вашу улюблену річ особливо обережно.

Сушка: Програма «Ручне прання вовни» у вашій сушильній машині Miele повертає життя волокнам, залишаючи ваш улюблений светр м'яким і пухнастим після сушіння.

Додаткова порада: Делікатний рідкий миючий засіб WoolCare від Miele CareCollection з його компонентами для захисту волокон від утворення катишів і формулою захисту кольору для яскравих кольорів забезпечує дбайливе очищення та догляд.

UA RU