Кулінарний досвід

Готувати — це весело! Особливо якщо технологія працює належним чином, а продукти першокласної якості. У цій рубриці ви можете знайти все, що робить приготування їжі легким і приємним: детальний опис продуктів і корисний посібник із трав, практичні поради з харчування, класичні блюда національних кухонь і поради з особливих потреб дітей і немовлят в харчуванні.

Christian Jung/Adobe Stock

Поради з харчування

Чи дійсно біла мука не є корисною? Як гіркі речовини можуть принести користь фігурі? Чому волокна важливі для нашого організму? Що робити, якщо моя дитина під час їжі завжди каже: «Мені це не подобається»? І чому втомлені люди їдять більше, ніж ті, хто відпочив? Поради з харчування від наших експертів показують, що здорове харчування — це легко, і насолода і корисна їжа не обов'язково повинні суперечити одне одному.

Натисніть тут для порад з харчування
teen00000 - stock.adobe.com

Наука харчування

Чим солодка картопля відрізняється від інших сортів картоплі? Чому зелені боби потрібно готувати? Для чого підходить папайя? У чому різниця між восьминогом та кальмаром? Чому марокканська арганова олія особливо цінна? У нашому розділі, присвяченому опису продуктів, ми досліджуємо їжу, пояснюємо, звідки вона походить і як її готувати — з практичними прикладами.

Натисніть тут для отримання опису продукту
Adobe Stock

Діти й немовлята

Приготуйте здорову їжу для дітей та немовлят за допомогою пароварки Miele

Для того щоб рости і досліджувати світ, фізична активність, любов і збалансоване харчування надзвичайно важливі у перші роки життя. Звичайно, їжа для дітей повинна бути смачною, різноманітною і здоровою.

Детальніше
UA RU