Miele Exclusive Care

Wartungsverträge

Ексклюзивний сервіс: контроль якості вашої побутової техніки.

Miele Exclusive Care (VIP-обслуговування від Miele) - це програма професійного технічного обслуговування побутової техніки Miele кваліфікованими фахівцями. Програма включає в себе: очищення зовнішніх поверхонь, догляд і технічне обслуговування побутової техніки, а також перевірку її функціональності за допомогою засобів діагностики. Спеціально розроблена компанією Miele, програма допомагає перевірити вашу побутову техніку та підтримувати її технічні характеристики на сучасному рівні, уникаючи несправностей.

Разом з перевіркою функціональності, буде здійснене очищення зовнішніх поверхонь ваших побутових приладів за допомогою засобів для догляду за технікою від компанії Miele. Додатково буде проведене оновлення програмного забезпечення (в разі потреби) та надані рекомендації з правильної експлуатації побутової техніки.

З цінами на послуги за програмою Miele Exclusive Care (VIP-обслуговування від Miele) можна ознайомитися нижче або при розміщенні замовлення в точці продажу.

 

Ваші переваги з програмою Miele Exclusive Care (VIP-обслуговування від Miele):

Контроль якості вашої побутової техніки

Завдяки догляду та увазі з боку фахівців компанії ТОВ "Мілє", ваша техніка завжди знаходиться у відмінному стані.

Відмінні результати

Регулярне технічне обслуговування та перевірка функціональності, а також оновлення програмного забезпечення (в разі потреби) гарантують найкращі результати використання техніки Miele.

Цінні поради

Фахівці компанії ТОВ "Мілє" завжди готові дати вам поради та рекомендації щодо оптимального використання вашої техніки.

Вартість послуги Miele Exclusive Care (VIP-обслуговування від Miele)

Категорія техніки Обслуговування приладу (у грн., включно з ПДВ) 
Категорія 1: Кавомашина, Посудомийна машина, Прасувальна система FashionMaster, Сушильна машина, Прально-сушильна машина, Пральна машина, Прасувальний каток, Пароварка, Духова шафа  2 580
Категорія 2: Витяжка, Морозильник, Газова варильна поверхня, Модульні панелі Combi, Індукційна варильна поверхня, Електрична варильна поверхня, Мікрохвильова піч, Комбі-пароварка, Холодильник, Підігрівач  1 410

Ми завжди готові надати вам більш детальну інформацію. Або замовте обслуговування прямо зараз.

Зверніться до нас! Форма замовлення послуги Miele Exclusive Care

Додаткова інформація для завантажування

Опис Формат Завантажити