Kontakt

Cервісний центр

Телефони:
0-800-500-290 (Дзвінкі на території України безкоштовні)
+38 044 496 03 00 (Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

01033, Київ, вул. Жилянська, 48, 50 A

info@miele.ua

Шановні клієнти,

Згідно Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві введено карантин, тому Miele Центри у місті Києві буде тимчасово зачинено у період з 22 березня по 9 квітня включно. Наша служба доставки працює у звичному режимі, тому ви можете здійснювати покупки побутової техніки, аксесуарів і хімії онлайн.

З сервісних та інших питань звертайтеся у Контактний Центр за номером телефону 0 800 500 290.

Звертаємо Вашу увагу, що Мiele Experience Center Б. Хмельницького, що знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52А, відтепер працює як Центр видачі замовлень.
Про готовність інтернет-замовлення до видачі Вас буде сповіщено після узгодження з оператором, за умови наявності достатньої кількості товару в Центрі видачі.

Дякуємо за розуміння.Контактні дані

Технічна підтримка Miele

Wartungsverträge

Максимальний комфорт завдяки професійному обслуговуванню та догляду

Технічна підтримка Miele - це програма професійного технічного обслуговування побутової техніки Miele кваліфікованими фахівцями. Програма включає в себе: очищення зовнішніх поверхонь, догляд і технічне обслуговування побутової техніки, а також перевірку її функціональності за допомогою засобів діагностики. Спеціально розроблена компанією Miele, програма допомагає перевірити вашу побутову техніку та підтримувати її технічні характеристики на сучасному рівні, уникаючи несправностей.

Разом з перевіркою функціональності, буде здійснене очищення зовнішніх поверхонь ваших побутових приладів за допомогою засобів для догляду за технікою від компанії Miele. Додатково буде проведене оновлення програмного забезпечення (в разі потреби) та надані рекомендації з правильної експлуатації побутової техніки.

З цінами на послуги за програмою Технічна підтримка Miele можна ознайомитися нижче або при розміщенні замовлення в точці продажу.

 

Ваші переваги з програмою Технічна підтримка Miele:

Максимальний комфорт завдяки професійному обслуговуванню та догляду

Завдяки догляду та увазі з боку фахівців компанії ТОВ "Мілє", ваша техніка завжди знаходиться у відмінному стані.

Відмінні результати

Регулярне технічне обслуговування та перевірка функціональності, а також оновлення програмного забезпечення (у разі потреби) гарантують найкращі результати використання техніки Miele.

Цінні поради

Фахівці компанії ТОВ "Мілє" завжди готові дати вам поради та рекомендації щодо оптимального використання вашої техніки.

Вартість послуги Технічна підтримка Miele

Категорія техніки Обслуговування приладу (у грн., включно з ПДВ) 
Категорія 1: Кавомашина, Посудомийна машина, Прасувальна система FashionMaster, Сушильна машина, Прально-сушильна машина, Пральна машина, Прасувальний каток, Пароварка, Духова шафа  2 580
Категорія 2: Витяжка, Морозильник, Газова варильна поверхня, Модульні панелі Combi, Індукційна варильна поверхня, Електрична варильна поверхня, Мікрохвильова піч, Комбі-пароварка, Холодильник, Підігрівач  1 410

Ми завжди готові надати вам більш детальну інформацію. Або замовте обслуговування прямо зараз.

Зверніться до нас! Форма замовлення послуги Технічна підтримка Miele

Додаткова інформація для завантажування

Опис Формат Завантажити