Текстиль та догляд за ним

Alpaka

Альпака

Південноамериканська лама вікунья надає шовковисту блискучу вовну для цього благородного матеріалу. Одна тварина може виробити кількість вовни, достатню для одного пуловеру на рік. Хоча руно альпаки дуже тонке і легке, воно в той же час міцне і податливе. Волокна хутра альпаки порожні всередині. Це дає їм надзвичайно гарну здатність регулювати тепло.

Детальніше
Baumwolle

Бавовна

Бавовна є одним із найбільш популярних натуральних волокон, тому що вона має чудові характеристики прядіння і особливо зносостійка. Існує більше 300 видів цієї рослини, схожої на чагарник. Найбільшими регіонами вирощування є Китай (23%) і США (20%).

Детальніше
Daunen

Пух-перо

Пух-перо дуже об'ємний, зберігає тепло і забезпечує ізоляцію. Саме тому він використовується для наповнення стьобаних курток та одягу. Хоча білий ворс є найдорожчим, між білим і сірим або ворсом змішаного кольору немає жодної різниці в якості.

Детальніше
Frottier

Махрові рушники

Махрова тканина — це тканина з довгими петлями, сплетеними у певний малюнок. Махрові вироби мають особливо високу здатність до поглинання завдяки неоднорідним петлям.

Детальніше
Jeans

Денім

Спочатку використовуваний для робочих брюк, денім сьогодні може бути у вигляді спідниці, сумки, сорочки, куртки та багатьох інших предметів одягу. Основою для виробництва джинсів є бавовна. Саржеве переплетення різнокольорових ниток (зазвичай білих і блакитних) створює характерний джинсовий візерунок, де одна сторона тканини переливається синім, а інша здається білою.

Детальніше
Kaschmir

Кашемір

Кашемір є одним із видів вовни особливо високої якості. Природні волокна стрижуть щорічно з підпушку кашемірових кіз. В усьому світі отримують лише близько 5000 т/рік. Кашемір — дуже дорогий і делікатний текстиль. Через це він вимагає особливого догляду під час прання.

Детальніше
Leder

Шкіра

Оскільки натуральна шкіра є продуктом тваринного походження, вона вимагає особливого догляду. Кожен тип шкіри потрібно доглядати по-різному. Тому ми рекомендуємо спершу спробувати засоби з догляду в непомітному місці. У принципі, наступне стосується будь-якого шкіряного одягу: не використовуйте розчинники та рідину для видалення лаку.

Детальніше
Leinen

Льон

Це натуральне волокно отримують зі стебел льону. Льон відрізняється високою міцністю і довговічністю. Крім того, він стійкий до бруду і запахів. Він легко мнеться, бо не дуже добре розтягується.

Детальніше
Mischgewebe

Змішані тканини

Гарна тканина інколи як гарні парфуми: саме суміш має значення. Міцна бавовна стає елегантною через додавання віскози. Кашемір стає фінансово доступнішим за рахунок додавання бавовни. Класичні змішані тканини складаються з суміші бавовни та синтетичних волокон.

Детальніше
Popeline

Поплін


Поплін - це комерційна назва для дрібноребристої тканини з рівним переплетенням. Назва «поплін» — це просто комерційний термін, вона не обмежується певним типом волокна. Поплін може бути виготовлений із бавовни, шовку, вовни, віскози, поліестеру або суміші волокон.

Детальніше
Seide

Шовк

Шовк — це натуральне волокно, яке отримують із розмотування коконів тутового шовкопряда. Працьовиті шовкопряди плетуть тонкі нитки до чотирьох кілометрів у довжину. Завдяки його м'якості і зовнішньому вигляду, які не сплутати ні з чим, шовк випромінює відтінок розкоші, торкаючись до шкіри.

Детальніше
Syntetische Fasern

Синтетичні волокна(Нейлон/поліестер/поліамід/поліакрил)
Ці повністю синтетичні волокна надзвичайно еластичні і стійкі до розриву та стирання. Вони не дають усадки і швидко висихають, оскільки вбирають мало вологи. Синтетичний текстиль також добре зберігає свою форму і не мнеться.

Детальніше
Wolle

Вовна

Волокна вовни складаються з декількох шарів. Вона особливо добре зберігає тепло і тому часто використовується для теплих светрів або затишного зимового одягу, такого як шалики. Типами вовни є кашемір, ангора, меринос, овеча вовна, мохер та інші. Овеча вовна є, мабуть, найпоширенішою.

Детальніше
UA RU