Нова кавомашина СМ 7750

Нова соло кавомашина CM 7750

Обирайте каву під настрій разом з Miele!

CM 7750

Обирайте каву під настрій разом з Miele!

Досі сперечаєтесь який сорт кави засипати до кавомашини? Попропонуємо нову кавомашину СМ 7750 з функцією СoffeeSelect, яка приготує неповторний напій виключно за вашими уподобаннями. Три контейнери дають можливість засипати різні сорти кави, які не змішуються між собою.

Нові конічні жорна з нержавіючої сталі зі зниженим рівнем шуму зберігають аромат кави набагато краще, ніж керамічні. Вони розташовані безпосередньо над камерою заварювання, тому для приготування кожної нової чашки надходить свіжа порція обраного сорту кави завдяки системі AromaticSystemFresh.

За допогою мобільного додатку ви можете керувати кавомашиною на відстані зі смартфону або планшету.

Нова функція TeaTimer дозволяє запрограмувати один або два таймера - як тільки минув оптимальний час заварювання чаю, лунає звуковий сигнал.

Згадані переваги доповнює класичний набір функцій: 10 програмованих профілів користувача, які можна обрати за допомогою сенсорного дисплея; світлодіодне освітлення насадки для приготування кави; CupSensor, що автоматично підлаштовується під різну висоту чашок; автоматична система очищення від накипу AutoDescale, яка позбавить вас від необхідності робити це вручну; а також функція приготування до 8 чашок кави поспіль.

Смакуйте улюблені напої щодня.

Дізнатися більше
UA RU