Новинки

Бездротовий акумуляторний пилосос Triflex HX1 від Miele

Новинка

Відкрийте для себе виняткові можливості трьох пилососів, що поєднані в одній інноваційній моделі. Відчуйте максимальну потужність та бездоганні результати прибирання з новим бездротовим акумуляторним пилососом Triflex HX1 від Miele.

Мікросайт Triflex HX1

Сервіс. Важлива інформація

Компанія ТОВ "МІЛЄ" інформує споживачів, що Веб-ресурси (по переліку) не є офіційними чи авторизованими сервісними центрами компанії МІЛЄ.

Детальніше

Вийдіть за межі звичного

#LifeBeyondOrdinary

Відкрийте для себе нову лінійку побутових приладів для кухні 7000 серії - найбільш інноваційну, ніж будь-коли раніше.

Мікросайт Нові прилади для кухні 7000 серії

Нові посудомийні машини G7000

#LifeBeyondOrdinary

Відтепер завдяки Miele у вас з'явиться більше вільного часу для себе та своїх рідних, адже нові посудомийні машини 7000 серії з автоматичною системою дозування AutoDos та інтегрованим картриджем PowerDisk, а також функцією AutoStart забезпечать чудові результати миття посуду в автоматичному режимі.

Мікросайт Нові посудомийні машини G7000

Нові пральні машини W1: встановлюють нові стандарти чистоти

#LifeBeyondOrdinary

Miele робить неможливе можливим: система TwinDos автоматично дозує необхідні кількість і вид мийних засобів у потрібний момент прання. Мийні засоби UltraPhase 1 та UltraPhase 2 забезпечують бездоганно чистий одяг, яскравість кольорів та сліпучу білизну. Все, що потрібно для досягнення чудових результатів і максимального комфорту одночасно.

Мікросайт Нові пральні машини W1

14 нагород у сфері дизайну з початку цього року

14 нагород у сфері дизайну з початку цього року - привід для гордості компанії Miele. Після отримання семи нагород в номінаціях міжнародного конкурсу в сфері дизайну iF, представники компанії Miele піднімалися сім разів на сцену церемонії нагородження премії Red Dot Award: номінація Product Design 2019. П'ять нагород отримали прилади серії Generation 7000, запуск якої планується у 2019.

Детальніше

Нові пральні машини серії W1

Новинка

Повністю автоматичне прання: гарантоване точне дозування завдяки системі зважування білизни та двокомпонентного прального засобу UltraPhase 1 та UltraPhase 2 у пральних машинах серії W1.

Детальніше

Сушильні машини серії T1 Active

Потрійна турбота: про білизну, навколишнє середовище та ваш бюджет

Унікальний стільниковий барабан від Miele.
Серія сушильних машин від Miele з тепловою помпою.

Детальніше

Нова кавомашина СМ 7750

Новинка


Досі сперечаєтеся який сорт кави засипати до кавомашини?

Детальніше

Новий робот-пилосос Scout RX2

Новинка

Новий робот-пилосос Scout RX2 пропонує абсолютно новий підхід до прибирання приміщень складного планування.

Детальніше

Посудомийні машини Miele G 6000 EcoFlex

Новинка

Посудомийні машини серії EcoFlex унікальним чином поєднують в собі виняткову економічність і високу швидкість циклу мийки. Довгоочікувана новинка в світі посудомийних машин гарантує блискучий результат менше ніж за 1 годину!

Детальніше

Miele ArtLine. Досконалість мінімалізму

Новинка

Перша дизайнерська лінія ArtLine — нове покоління вбудованої техніки для кухні. Повна відсутність ручок та будь-яких виступаючих деталей, мінімалізм, чіткість ліній, проста елегантність фронтальних поверхонь, що втілює концепцію повної інтеграції побутових приладів в меблеві фасади.

Детальніше