motHeadline: Відкриття нового Miele Experience Center Б. Хмельницького у. м. Києві
Назад

Відкриття нового Miele Experience Center Б. Хмельницького у. м. Києві

Офіційна подія  

23 травня 2019 року відбулося довгоочікуване, офіційне відкриття MIELE EXPERIENCE CENTER Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО. Відтепер на площі в 230 кв. м на вас чекає широкий вибір побутової техніки Miele, яка видрізняється новими технологіями та досконалим дизайном. Усе це задовольнить навіть самого вимогливого клієнта. Професійна консультація перетворить ваш візит у захоплюючу подорож у світ інновацій. Унікальний формат Miele Experience Center з підключеними приладами дозволяє проводити тест-драйви побутової техніки, щоб споживач зміг особисто ознайомитися з нею, перш ніж прийняти рішення про покупку. У Miele Experience Center представлений весь асортимент - від кухонної техніки та приладів по догляду за білизною до пилососів, аксесуарів і побутової хімії.

У зоні активної кухні проводяться кулінарні майстер-класи та тест-драйви кухонних приладів. Гості Miele Experience Center мають можливість взяти участь у заходах «Готуємо разом з Miele!», під час яких наші шеф-кухарі розкажуть про різні тонкощі у приготуванні різноманітних страв, про правильне ставлення до їжі, покажуть, як готувати продукти, щоб у них зберігалася максимальна кількість корисних речовин, ознайомлять з незвичайними інгредієнтами, навчать розбиратися у принципах поєднання продуктів, щоб ваші кулінарні досягнення перевершили найсміливіші очікування.

«Miele Україна» є офіційним імпортером побутової техніки Miele в нашій країні вже понад 15 років. Новий Miele Experience Center Б. Хмельницького - перший концептуальний центр Miele в Україні з використанням інтерактивних технологій, що дозволяють споживачеві зробити найкращий вибір. Цього року компанія Miele відзначає 120 років від дня свого заснування. 

Ганна Кочешкова, виконуюча обов'язки генерального директора компанії Miele в Україні, підкреслює: «Miele - не тільки компанія з історією, а й бренд, який йде в ногу з часом, враховує тенденції ринку, дизайну та передових технологій. Техніка Miele – високоякісна, а тому і довговічна, вирізняється унікальним дизайном, зручністю в експлуатації та економічністю за рахунок власних розробок і ретельного контролю якості на всіх етапах, а також завдяки тому, що більша частина виробничих потужностей розташована в Німеччині. Саме тому слоган компанії говорить: «Immer Besser», що в перекладі означає «Все краще і краще».

У рамках відкриття Miele Experience Center Б. Хмельницького було презентовано новий інноваційний прилад Dialog Oven. Зовні він не відрізняється від інших духових шаф, але зсередини відкриває абсолютно новий світ задоволення від процесу приготування. У Dialog Oven від Miele застосована технологія M Chef: встановлений модульний блок генерує електромагнітні хвилі в певному діапазоні частот і розподіляє їх за допомогою двох антен. За допомогою цих же антен пристрій безперервно вимірює, яка частина виробленої енергії поглинається продуктом, і відповідним чином регулює подачу енергії протягом всього процесу приготування, щоб досягти оптимальних результатів: відбувається постійна взаємодія між Dialog Oven і стравою, яка готується. Революційна перевага технології M Chef полягає в тому, що Dialog Oven готує продукт рівномірно в усіх його шарах, на відміну від класичної духовки, яка повільно переносить тепло з поверхні продукту всередину.

Під час презентації бренд-амбасадор Miele Дмитро Борисов за допомогою Dialog Oven провів кулінарний майстер-клас, а також приготував рибу в льоду (для демонстрації роботи електромагнітних хвиль приладу), кольорову плетінку, лосося в листковому тісті та малинове суфле. У Dialog Oven риба й овочі збережуть свою ніжну структуру, а тісто у процесі приготування вийде без скоринки і рум'янцю. Та є ще один позитивний момент: різні страви можна розміщувати разом на деку й готувати одночасно - до 70% швидше, аніж при використанні традиційних методів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

UA RU