Новини

Новини

Відкривайте для себе останні новинки техніки Miele!

Детальніше
Запрошуємо до співпраці Архітекторів і Девелоперів

Проектний бізнес

Запрошуємо до співпраці Архітекторів і Девелоперів

Детальніше

Пристрасть і чарівність надзвичайного бренду

  • Кулінарні майстер-класи «Готуємо разом з Miele!»

    Кулінарні майстер-класи «Готуємо разом з Miele!»

    Детальніше
Miele à la carte

Miele à la carte

Весь світ кулінарного мистецтва за допомогою декількох кліків: портрети провідних шеф-кухарів, легке вдосконалення кулінарного досвіду, чудові книги рецептів, захоплюючі статті про їжу та напої, найсвіжіші тенденції в світі кухні, бару та вин — це і є Miele à la carte!

Детальніше
Miele Fashion Adobe Stock

Мода Miele

Пристрасть, різноманітність, індивідуальність — все це мода. Зазирніть у студії міжнародних провідних дизайнерів та дізнайтеся про останні тенденції моди мегаполісів світу. Крім того, корисні поради на тему прання та догляду за білизною, які допоможуть зберегти ваш одяг гарним якнайдовше.

Детальніше
Новини

Новини та акції

Відкривайте захоплюючі нові пропозиції та товари! Скористайтеся актуальними перевагами та подаруйте собі щось насправді особливе.

Детальніше
Auszeichnungen & Testsiege

Нагороди

Постійний розвиток і вдосконалення — основа всієї діяльності компанії Miele. А успіх обраної стратегії засвідчують численні премії та нагороди, здобуті Miele впродовж довгих років існування бренду.

Детальніше

Події та заходи

Знайомтеся зі світом Miele! Дозвольте собі відчути натхнення та скористайтесь шансом дізнатися щось нове з наших яскравих подій.

Детальніше