Пилососи

Ще більше про пилососи Miele

Тестування якості пилососів Miele

Найвища якість Miele для довготривалої служби

Випробування продуктів Miele жорсткіші за щоденні навантаження. Перш ніж пилососи Miele підуть у серійне виробництво, вони мають витримати екстремальні навантаження в нашій тестовій лабораторії.

Дізнатися більше про "Тестування якості пилососів Miele"
Гігієна Miele Blizzard CX1

Наскільки він гігієнічний без мішка?

Гігієнічне спорожнення. На відміну від інших систем без мішка, цей метод передбачає безперервне відокремлення великих частинок бруду від дрібного пилу. Після цього дрібний пил збирається в окремий контейнер за допомогою фільтра дрібного пилу Gore® CleanStream®. Це зменшує до мінімуму вивільнення дрібного пилу під час спорожнення контейнера. Таке інноваційне відокремлення дрібного пилу гарантує гігієнічне спорожнення* й пройшло належне випробування.

Дізнатися більше про "Гігієна Miele Blizzard CX1"
Пилососи в стилі Miele

Які функції має виконувати пилосос?

Особливі побутові й життєві ситуації потребують спеціальних рішень. Компанія Miele прагне задовольнити ваші потреби щодо гігієни приміщення настільки досконало, наскільки це можливо, ось чому вона пропонує широкий вибір пилососів зі спеціальними функціями.

Дізнатися більше про "Пилососи в стилі Miele"
Гігієнічність циліндричних пилососів Miele*

Чистота для вашого комфорту

Чисте вихідне повітря для Miele є очевидним фактом. Наші пилососи характеризується не тільки хорошою фільтрацією, але їх корпус настільки герметичний, що жодна пилинка не може потрапити назовні. Таким чином, у кімнату повертається тільки чисте вихідне повітря.

Дізнатися більше про "Гігієнічність циліндричних пилососів Miele" Функції залежать від моделі
Різні типи пилососів Miele

Який тип приладу вам подобається?

Miele пропонує прилади для догляду за підлогою в різних дизайнах. Ось короткий огляд. Яка модель підійде вам – залежить від вимог до простору й ваших особистих уподобань.

Дізнатися більше про "Різні типи пилососів Miele"
Відзнаки пилососів Miele у випробуваннях*

Понад 60 перемог* у міжнародних перевірках

Виняткова продуктивність очищення й ефективність пилососів Miele часто отримують бездоганні результатах у незалежних випробуваннях. Лише з 2005 року пилососи Miele понад 60 разів визнано переможцями споживчих оцінюваннях* в усьому світі.

Дізнатися більше про "Відзнаки пилососів Miele у випробуваннях" Детальний огляд переможців випробувань із догляду за підлогою від Miele дивіться на сайті: www.miele.xx/xx

Аксесуари, приладдя та побутова хімія Miele

Staubsauger Zubehör
Staubsauger Staubbeutel
Оригінальні мішки - пилозбірники Купити в інтернет-магазині Перейти до розділу
UA RU